Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera FX88, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action. Szczegółowy opis oferty FX88 przygotowaliśmy dla Was w osobnym artykule.

Ostrzeżenie o ryzyku: Transakcje na rynkach Forex i kontraktów CFD mogą prowadzić do utraty całego zainwestowanego kapitału. Należy zauważyć, że FX88 nie ponosi odpowiedzialności za przygotowanie materiałów do tego artykułu lub jakichkolwiek innych materiałów związanych z tym artykułem. Materiały z artykułu służą wyłącznie celom informacyjnym, a zawarte w nim informacje nie stanowią porady inwestycyjnej i nie powinny być interpretowane jako takie.


AUDUSD

Zgodnie z moją wczorajszą projekcją, kurs pary walutowej AUDUSD dotarł w okolice linii tendencji wzrostowej. Biorąc pod uwagę jak istotne jest to wsparcie, jego trwałe pokonanie bądź odrzucenie mogłoby określić przyszły kierunek ruchu na tym instrumencie.

AUDUSD Daily

EURUSD

Zdecydowanie pro-spadkowo wygląda natomiast obecna sytuacja techniczna na notowaniach pary walutowej EURUSD, gdzie kurs już w piątek pokonał linię trendu wzrostowego. Jeżeli spadki będą kontynuowane, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania dolnego ograniczenia obecnej konsolidacji bądź nawet poziomu 1.2080.

EURUSD Daily

GBPUSD

Pro-spadkowo wygląda również obecna sytuacja na notowaniach pary GBPUSD, gdzie na skutek trwających od tygodnia spadków kurs pokonał dziś lokalny poziom wsparcia. Jeżeli w najbliższym czasie nie pojawi się reakcja popytowa, która mogłaby zanegować to wybicie i tendencja ta będzie kontynuowana, spodziewać moglibyśmy się nawet ponownego przetestowania okolic poziomu 1.3755 i linii trendu wzrostowego.

GBPUSD Daily

Sponsorem codziennych analiz jest broker FX88 dający swoim klientom dostęp do rachunku ECN, również w polskich złotych.

Handluj na walutach, indeksach i towarach wykorzystując atrakcyjne warunki handlowe.

Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz

CADJPY

Bardzo interesująco wygląda również obecna sytuacja na parze CADJPY, gdzie rynek już w ubiegłym tygodniu odrzucił istotny poziom oporu (85.65).

CADJPY Daily

Spoglądając na interwał 60-minutowy zauważymy, że na skutek dzisiejszych wzrostów kurs dotarł w okolice ostatnio pokonanego, lokalnego wsparcia (teraz oporu) i jeżeli tylko poziom ten zostanie odrzucony, spodziewać moglibyśmy się ponownych spadków.

CADJPY H1

EURCHF

Pro-spadkowo wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej EURCHF, gdzie kurs odrzucił niezwykle istotny poziom 1.20. Jeżeli spadki będą kontynuowane, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się nawet ponownego przetestowania okolic ostatnio pokonanego oporu (teraz wsparcia) tj. 1.1800.

EURCHF Daily

NZDJPY

Bardzo ciekawie prezentuje się również obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej NZDJPY, gdzie kurs re-testuje obecnie ostatnio pokonane wsparcie (teraz opór). Trwałe odrzucenie tej strefy mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków nawet w okolice pomarańczowej strefy wsparcia.

NZDJPY H4

Jednocześnie miło mi poinformować o nowym cyklu webinarów. W każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków zapraszamy na odprawę traderów. W trakcie trwających ok 60 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkiem Jóźwiakiem


FX88 jest brokerem regulowanym przez CySEC. Broker zapewnia konkurencyjne spready i ceny par walutowych, metali oraz CFD. Dodatkowo dostarcza najnowsze narzędzia handlowe umożliwiające inwestorom wykorzystanie niesamowitych możliwości na rynku.

Wszystkie analizy z cyklu możesz śledzić pod tagiem “Setup dnia”Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułRynek Bitcoina ponownie ożywa?
Następny artykułAnaliza dla początkujących: USDCHF w trendzie wzrostowym
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here