Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony we współpracy z brokerem FX88, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action. Szczegółowy opis oferty FX88 przygotowaliśmy dla Was w osobnym artykule.


AUDCAD

Na skutek trwających od wczoraj spadków, kurs pary walutowej AUDCAD wybił dołem z kanału wzrostowego po czym re-testując odrzucił od dołu dolne ograniczenie tej formacji. Kolejny impuls spadkowy sprawił, ze podaży udało się również pokonać techniczny poziom wsparcia w efekcie czego powstała pro-spadkowa sekwencja coraz niższych wierzchołków i dołków. Jeżeli w najbliższym czasie rynek przetestuje od dołu w/w poziom, spodziewać moglibyśmy się jego odrzucenia i ponownych spadków. Za scenariuszem tym przemawia również fakt, iż opór ten znajduje się w okolicy mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego.

Te artykuły również Cię zainteresują
AUDCAD M30

Spoglądając na interwał 4-godzinowy zauważymy, że jeżeli tak się stanie, potencjalne spadki mogłyby dotrzeć nawet w okolice poziomu 0.9780.

AUDCAD H4

EURCAD

Kurs pary walutowej EURCAD od ponad roku porusza się na północ. Biorąc pod uwagę, że zasięg ostatniego impulsu przekracza 830 pips, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się powstania przynajmniej korekty spadkowej. Potencjalnym zasięgiem dla tego ruchu mogłyby okazać się okolice ostatnio pokonanego oporu (teraz wsparcia) i mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego, gdzie spodziewać moglibyśmy się pojawienia kolejnej reakcji popytowej.

EURCAD Daily

Partnerem codziennych analiz jest broker FX88 dający swoim klientom dostęp do rachunku ECN, również w polskich złotych.

Handluj na walutach, indeksach i towarach wykorzystując atrakcyjne warunki handlowe. Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz.

EURJPY

W okolicy bardzo ważnego poziomu wsparcia znajdują się obecnie notowania pary EURJPY. Jeżeli tym razem strefa ta zostałaby jednak pokonana, spodziewać moglibyśmy się zmiany nastawienia rynku i deprecjacji sięgającej okolic kilku kolejnych wsparć. Za scenariuszem tym przemawiać może również niedomknięta do dziś luka wzrostowa z kwietnia 2017 roku.

EURJPY Daily

Jednocześnie miło mi poinformować o nowym cyklu webinarów. W każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków zapraszamy na odprawę traderów. W trakcie trwających ok 60 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkiem Jóźwiakiem


FX88 jest brokerem regulowanym przez CySEC. Broker zapewnia konkurencyjne spready i ceny par walutowych, metali oraz CFD. Dodatkowo dostarcza najnowsze narzędzia handlowe umożliwiające inwestorom wykorzystanie niesamowitych możliwości na rynku.

Wszystkie analizy z cyklu możesz śledzić pod tagiem “Setup dnia”Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułEFIX: Na głównych parach próby zakończenia ostatnich ruchów
Następny artykułOd inwestora odo scalpera – EURAUD testuje lokalny opór
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here