Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera FX88, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action. Szczegółowy opis oferty FX88 przygotowaliśmy dla Was w osobnym artykule.

Ostrzeżenie o ryzyku: Transakcje na rynkach Forex i kontraktów CFD mogą prowadzić do utraty całego zainwestowanego kapitału. Należy zauważyć, że FX88 nie ponosi odpowiedzialności za przygotowanie materiałów do tego artykułu lub jakichkolwiek innych materiałów związanych z tym artykułem. Materiały z artykułu służą wyłącznie celom informacyjnym, a zawarte w nim informacje nie stanowią porady inwestycyjnej i nie powinny być interpretowane jako takie.


AUDUSD

Na skutek trwających od niemal trzech tygodni spadków kurs pary walutowej AUDUSD dotarł w okolice technicznego poziomu wsparcia wyznaczonego na podstawie grudniowych minimów. Trwałe pokonanie tego poziomu mogłoby otworzyć do dalszej deprecjacji nawet w okolice poziomu 0.7172.

AUDUSD Weekly

EURUSD

Pro-spadkowo wygląda również obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej EURUSD, gdzie na skutek ostatnich spadków kurs pokonał bardzo ważny, techniczny poziom wsparcia 1.2080. Jeżeli w najbliższym czasie nie pojawi się reakcja popytowa, która mogłaby zanegować to wybicie, potencjalne spadki mogłyby dotrzeć nawet w okolice poziomu 1.1550.

EURUSD Daily

GBPUSD

Niezwykle interesująco wygląda natomiast obecna sytuacja na notowaniach pary GBPUSD, gdzie na skutek wczorajszych spadków rynek dotarł w okolice poziomu 1.3610. Tamteż w dniu dzisiejszym pojawiła się reakcja popytowa. Odrzucenie tej strefy mogłoby otworzyć drogę do pojawienia się przynajmniej niewielkiej korekty wzrostowej, na skutek której doszłoby do re-testu pokonanego wczoraj wsparcia (teraz oporu) 1.3750.

GBPUSD Daily

AUDCAD

Niezwykle interesująco wygląda również obecna sytuacja na wykresie pary walutowej AUDCAD, gdzie na skutek trwających od połowy marca br. spadków kurs dotarł w okolice ubiegłorocznych minimów. Trwałe pokonanie bądź odrzucenie tej strefy mogłoby określić przyszły kierunek ruchu na tym instrumencie nawet w dłuższym horyzoncie czasowym.

AUDCAD Weekly

CADJPY

Na skutek trwających od kilku dni wzrostów kurs pary walutowej CADJPY ponownie dotarł w okolice poziomu 85.65, gdzie w dniu dzisiejszym znów pojawiła się już pierwsza (póki co niewielka) reakcja podażowa. Trwałe odrzucenie tego oporu mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków.

CADJPY Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 70 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkiem Jóźwiakiem


FX88 jest brokerem regulowanym przez CySEC. Broker zapewnia konkurencyjne spready i ceny par walutowych, metali oraz CFD. Dodatkowo dostarcza najnowsze narzędzia handlowe umożliwiające inwestorom wykorzystanie niesamowitych możliwości na rynku.

Wszystkie analizy z cyklu możesz śledzić pod tagiem “Setup dnia”Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa: EUR/JPY, CHF/JPY, USD/CAD
Następny artykułBarclays dementuje informacje o handlu kryptowalutami
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here