Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony we współpracy z brokerem FX88, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action. Szczegółowy opis oferty FX88 przygotowaliśmy dla Was w osobnym artykule.


EURUSD

Jak pisałem już w mojej ostatniej analizie, na skutek ostatnich wzrostów kurs pary walutowej EURUSD dotarł w okolice lokalnego poziomu oporu, gdzie w piątek po raz kolejny pojawiła się reakcja podażowa. Odrzucenie tej strefy mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków.

Te artykuły również Cię zainteresują
Biorąc pod uwagę, że rynek w dalszym ciągu nie przetestował jeszcze od góry ostatnio pokonanego oporu (teraz wsparcia) w okolicy poziomu 1.2080, potencjalne spadki mogłyby dotrzeć właśnie tam.

EURUSD Daily

Spoglądając na interwał 30-minutowy zauważymy, że jedną z lepszych okazji by dołączyć do tych spadków mógłby okazać się re-test i odrzucenie pokonanego w piątek wsparcia (teraz oporu) znajdującego się obecnie w okolicy mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego.

EURUSD M30

AUDCHF

Kurs pary walutowej AUDCHF od dłuższego czasu porusza się w trendzie horyzontalnym tworząc jednocześnie formację trójkąta. Spoglądając na interwał 4-godzinowy zauważymy, że rynek po raz kolejny przetestował właśnie górne ograniczenie tej formacji a tam pojawiła się reakcja podażowa. Trwałe odrzucenie tego oporu mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków nawet w okolice dolnego ograniczenia trójkąta.

AUDCHF H4

Partnerem codziennych analiz jest broker FX88 dający swoim klientom dostęp do rachunku ECN, również w polskich złotych.

Handluj na walutach, indeksach i towarach wykorzystując atrakcyjne warunki handlowe. Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz.

EURAUD

Pro-spadkowo wyglada również obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej EURAUD, gdzie kurs również oscyluje w okolicy lokalnego oporu. Jeżeli strefa ta zostanie odrzucona, spodziewać moglibyśmy się spadków przynajmniej w okolice lokalnego wsparcia zbiegającego się z mierzeniem 50% korekty Fibonacciego.

EURAUD Daily

GBPCAD

Na skutek trwających przez cały ubiegły tydzień wzrostów kurs pary walutowej GBPCAD ponownie dotarł w okolice górnego ograniczenia konsolidacji, gdzie po raz kolejny pojawiła się reakcja podażowa. Póki co opór ten nie został jednak jeszcze trwale odrzucony. Jeżeli tak by się jednak stało, spodziewać moglibyśmy się spadków nawet o 240 pips tj. w okolice dolnego ograniczenia formacji.

GBPCAD H4

Jednocześnie miło mi poinformować o nowym cyklu webinarów. W każdą niedzielę tuż przed otwarciem rynków zapraszamy na odprawę traderów. W trakcie trwających ok 60 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkiem Jóźwiakiem


FX88 jest brokerem regulowanym przez CySEC. Broker zapewnia konkurencyjne spready i ceny par walutowych, metali oraz CFD. Dodatkowo dostarcza najnowsze narzędzia handlowe umożliwiające inwestorom wykorzystanie niesamowitych możliwości na rynku.

Wszystkie analizy z cyklu możesz śledzić pod tagiem “Setup dnia”Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa… EUR/USD, NZD/USD, CHF/JPY
Następny artykułNagranie z wykładu Zbigniewa Wieczorka podczas FxCuffs 2017
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here