Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera FX88, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action. Szczegółowy opis oferty FX88 przygotowaliśmy dla Was w osobnym artykule.

Ostrzeżenie o ryzyku: Transakcje na rynkach Forex i kontraktów CFD mogą prowadzić do utraty całego zainwestowanego kapitału. Należy zauważyć, że FX88 nie ponosi odpowiedzialności za przygotowanie materiałów do tego artykułu lub jakichkolwiek innych materiałów związanych z tym artykułem. Materiały z artykułu służą wyłącznie celom informacyjnym, a zawarte w nim informacje nie stanowią porady inwestycyjnej i nie powinny być interpretowane jako takie.


USDCAD

Na skutek trwających od 19 marca br. spadków kurs pary walutowej USDCAD już w ubiegłym tygodniu pokonał dość istotny poziom wsparcia. Mimo, że od tego czasu rynek oscyluje w okolicy tej strefy, to kupującym jak dotąd brakowało sił by zanegować wcześniejsze wybicie. Jeżeli zatem obecna konsolidacja okaże się jedynie korektą, spodziewać moglibyśmy się dalszych spadków w okolice poziomu 1.2260 bądź nawet 1.2100.

USDCAD Daily

Spoglądając na interwał 30-minutowy zauważymy, by projekcja ta mogła się zrealizować, kurs musiałby najpierw wybić dołem z trwającej od ubiegłego wtorku konsolidacji.

USDCAD M30

USDJPY

Pro-spadkowo wygląda również obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej USDJPY, gdzie na skutek ostatnich wzrostów rynek dotarł w okolice pomarańczowej strefy oporu będącej dolnym ograniczeniem wcześniejszej konsolidacji. Tamteż już w piątek pojawiła się reakcja podażowa i jeżeli tylko strefa ta zostanie trwale odrzucona, spodziewać moglibyśmy się ponownych spadków.

USDJPY Daily

Spoglądając jednak na interwał 60-minutowy zauważymy, że kurs oscyluje obecnie w okolicy linii tendencji wzrostowej i dopiero pokonanie tego wsparcia mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków.

USDJPY H1

Sponsorem codziennych analiz jest broker FX88 dający swoim klientom dostęp do rachunku ECN, również w polskich złotych.

Handluj na walutach, indeksach i towarach wykorzystując atrakcyjne warunki handlowe.

Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz

CADJPY

Bardzo interesująco wygląda również obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej CADJPY, gdzie na skutek trwających od 19 marca br. wzrostów rynek dotarł w okolice lokalnego poziomu oporu. Tam też już w miniony piątek pojawiła się pierwsza reakcja podażowa i jeżeli tylko strefa ta zostanie trwale odrzucona, spodziewać moglibyśmy się ponownych spadków.

CADJPY Daily

FX88 jest brokerem regulowanym przez CySEC. Broker zapewnia konkurencyjne spready i ceny par walutowych, metali oraz CFD. Dodatkowo dostarcza najnowsze narzędzia handlowe umożliwiające inwestorom wykorzystanie niesamowitych możliwości na rynku.

Wszystkie analizy z cyklu możesz śledzić pod tagiem “Setup dnia”Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułZdrowie jest najpierwszym darem… – psychologia tradingu
Następny artykułIchimoku Battle. Europa otwiera longi na EUR/JPY i shorty na USD/CAD
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here