Naga Markets


Przegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera FX88, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action. Szczegółowy opis oferty FX88 przygotowaliśmy dla Was w osobnym artykule.

Ostrzeżenie o ryzyku: Transakcje na rynkach Forex i kontraktów CFD mogą prowadzić do utraty całego zainwestowanego kapitału. Należy zauważyć, że FX88 nie ponosi odpowiedzialności za przygotowanie materiałów do tego artykułu lub jakichkolwiek innych materiałów związanych z tym artykułem. Materiały z artykułu służą wyłącznie celom informacyjnym, a zawarte w nim informacje nie stanowią porady inwestycyjnej i nie powinny być interpretowane jako takie.


USDCHF

Na skutek ostatnich, bardzo dynamicznych wzrostów kurs pary walutowej USDCHF dotarł aż w okolice listopadowych szczytów, gdzie juz w ubiegłym tygodniu pojawia się reakcja podażowa. Jeżeli strefa ta zostanie trwale odrzucona i spadki będą kontynuowane, spodziewać moglibyśmy się nawet przetestowania lokalnego wsparcia w okolicy mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego.

USDCHF Daily

USDJPY 

Niezwykle interesująco wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej USDJPY, gdzie na skutek dzisiejszych wzrostów kurs dotarł w okolice technicznego poziomu oporu. Póki co nie pojawiła się tam jeszcze żadna większa reakcja podażowa, natomiast trwałe pokonanie bądź odrzucenie tej strefy mogłoby określić przyszły kierunek ruchu na tym instrumencie.

USDJPY Daily

GOLD

Zdecydowanie pro-spadkowo wygląda natomiast obecna sytuacja na złocie, gdzie na skutek trwających od piątku spadków kurs wybił dołem z obecnej konsolidacji i znalazł się najniżej od początku roku. Jeżeli w najbliższym czasie nie pojawi się silna reakcja popytowa, która mogłaby zanegować to wybicie, potencjalne spadki mogłyby dotrzeć nawet w okolice 1240 USD.

GOLD Daily

Sponsorem codziennych analiz jest broker FX88 dający swoim klientom dostęp do rachunku ECN, również w polskich złotych.

Handluj na walutach, indeksach i towarach wykorzystując atrakcyjne warunki handlowe.

Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz

EURCAD

Bardzo interesująco wygląda obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej EURCAD, gdzie na skutek trwających od drugiej połowy marca br. spadków kurs osunął się aż o 1000 pips i dotarł w okolice bardzo ważnego, technicznego poziomu wsparcia i mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego. Trwałe odrzucenie tej strefy mogłoby otworzyć drogę do pojawienia się przynajmniej korekty wzrostowej.

EURCAD Weekly

EURCHF

Zdecydowanie bardziej pro-spadkowo wygląda natomiast obecna sytuacja na EURCHF, gdzie (jeżeli tylko spadki będą kontynuowane) w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się re-testu ostatnio pokonanego oporu (teraz wsparcia) zbiegającego się obecnie z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego.

EURCHF Daily

GBPCHF

Pro-spadkowo wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej GBPCHF, gdzie w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania okolic poziomu 1.3460 i mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego.

GBPCHF Daily

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 70 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkiem Jóźwiakiem


FX88 jest brokerem regulowanym przez CySEC. Broker zapewnia konkurencyjne spready i ceny par walutowych, metali oraz CFD. Dodatkowo dostarcza najnowsze narzędzia handlowe umożliwiające inwestorom wykorzystanie niesamowitych możliwości na rynku.

Wszystkie analizy z cyklu możesz śledzić pod tagiem “Setup dnia”Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWaluty rynków wschodzących tracą do dolara
Następny artykułStrategia EMA10/20 – long na GBPCAD
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here