Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera FX88, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action. Szczegółowy opis oferty FX88 przygotowaliśmy dla Was w osobnym artykule.

Ostrzeżenie o ryzyku: Transakcje na rynkach Forex i kontraktów CFD mogą prowadzić do utraty całego zainwestowanego kapitału. Należy zauważyć, że FX88 nie ponosi odpowiedzialności za przygotowanie materiałów do tego artykułu lub jakichkolwiek innych materiałów związanych z tym artykułem. Materiały z artykułu służą wyłącznie celom informacyjnym, a zawarte w nim informacje nie stanowią porady inwestycyjnej i nie powinny być interpretowane jako takie.


GBPUSD

Na skutek wczorajszych, bardzo dynamicznych wzrostów kurs paru walutowej GBPUSD nie tylko pokonał lokalny opór ale przede wszystkim wybił górą z formacji klina zniżkującego. Jeżeli więc trwająca obecnie korekta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się re-testu tej strefy. Biorąc pod uwagę, że pokonany wczoraj opór (obecnie wsparcie) zbiega się precyzyjnie z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego, pojawienie się tam reakcji popytowej mogłoby sygnalizować dalsze wzrosty.

GBPUSD H4

AUDJPY

Jak pisałem już wczoraj, na skutek trwających od kilku dni wzrostów kurs pary walutowej AUDJPY dotarł w okolice lokalnej strefy oporu zbiegającej się z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego. Tamteż pojawiła się silna reakcja podażowa, która mogłaby sygnalizować potencjalne odrzucenie tej strefy. To natomiast mogłoby się przełożyć na ponowne spadki.

AUDJPY Daily

Sponsorem codziennych analiz jest broker FX88 dający swoim klientom dostęp do rachunku ECN, również w polskich złotych.

Handluj na walutach, indeksach i towarach wykorzystując atrakcyjne warunki handlowe.

Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz

CHFJPY

Na skutek trwających od ubiegłego piątku wzrostów kurs pary walutowej CHFJPY dotarł w okolice ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu), gdzie dziś pojawiła się silna reakcja podażowa. Jeżeli strefa ta zostanie odrzucona, spodziewać moglibyśmy się dalszej deprecjacji nawet w okolice poziomu 108.00.

CHFJPY Daily

Jednocześnie miło mi poinformować o nowym cyklu webinarów. W każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków zapraszamy na odprawę traderów. W trakcie trwających ok 60 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkiem Jóźwiakiem


FX88 jest brokerem regulowanym przez CySEC. Broker zapewnia konkurencyjne spready i ceny par walutowych, metali oraz CFD. Dodatkowo dostarcza najnowsze narzędzia handlowe umożliwiające inwestorom wykorzystanie niesamowitych możliwości na rynku.

Wszystkie analizy z cyklu możesz śledzić pod tagiem “Setup dnia”tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBinance Coin (BNB) rośnie o 25% po newsie o swoim własnym blockchainie
Następny artykułZapasy ropy w USA rosną trzeci tydzień z rzędu
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here