Naga MarketsPrzegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera FX88, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action. Szczegółowy opis oferty FX88 przygotowaliśmy dla Was w osobnym artykule.

Ostrzeżenie o ryzyku: Transakcje na rynkach Forex i kontraktów CFD mogą prowadzić do utraty całego zainwestowanego kapitału. Należy zauważyć, że FX88 nie ponosi odpowiedzialności za przygotowanie materiałów do tego artykułu lub jakichkolwiek innych materiałów związanych z tym artykułem. Materiały z artykułu służą wyłącznie celom informacyjnym, a zawarte w nim informacje nie stanowią porady inwestycyjnej i nie powinny być interpretowane jako takie.


AUDUSD

Po dwudniowej konsolidacji, w dniu dzisiejszym kurs pary walutowej AUDUSD opuścił istotną (pomarańczową) strefę oporu. Wybicie nastąpiło górą, co z technicznego punktu widzenia może determinować dalsze wzrosty. Jeżeli tak się stanie, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania okolic poziomów 0.7890, 0.7980 bądź nawet 0.8100.

AUDUSD Daily

GBPUSD

Bardzo interesująco wygląda również obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej GBPUSD, gdzie na skutek trwających od ubiegłego piątku wzrostów kurs dotarł w okolice bardzo ważnej strefy oporu. Trwałe pokonanie bądź odrzucenie tego poziomu mogłoby określić przyszły kierunek ruchu na tym instrumencie.

GBPUSD Daily

Spoglądając na interwał tygodniowy zauważymy, że ewentualne pokonanie obecnie testowanego oporu mogłoby otworzyć drogę do dalszych wzrostów nawet w okolice poziomu 1.4620.

GBPUSD Weekly

USDCAD

Pro-wzrostowy scenariusz na AUDUSD i GBPUSD potwierdza również obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej USDCAD, gdzie na skutek wczorajszych wzrostów doszło do re-testu ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu). Tam też pojawiła się reakcja podażowa i dziś spadki są kontynuowane. Jeżeli w najbliższym czasie nie pojawi się silna reakcja popytowa, która mogłaby zanegować to wybicie, potencjalne spadki mogłyby dotrzeć nawet w okolice poziomu 1.2260.

USDCAD Daily

Jednocześnie miło mi poinformować o nowym cyklu webinarów. W każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków zapraszamy na odprawę traderów. W trakcie trwających ok 60 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkiem Jóźwiakiem


FX88 jest brokerem regulowanym przez CySEC. Broker zapewnia konkurencyjne spready i ceny par walutowych, metali oraz CFD. Dodatkowo dostarcza najnowsze narzędzia handlowe umożliwiające inwestorom wykorzystanie niesamowitych możliwości na rynku.

Wszystkie analizy z cyklu możesz śledzić pod tagiem “Setup dnia”tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBOŚ: Obniżona rekomendacja “trzymaj” dla Play z ceną docelową 35,9 zł
Następny artykułO wykresach ani słowa: EUR/CHF, GBP/NZD, AUD/USD
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here