TMS


Przegląd najciekawszych okazji inwestycyjnych to codzienny cykl analiz tworzony pod patronatem brokera FX88, w którym każdego dnia prezentujemy najciekawsze możliwe setupy inwestycyjne technikami Price Action. Szczegółowy opis oferty FX88 przygotowaliśmy dla Was w osobnym artykule.

Ostrzeżenie o ryzyku: Transakcje na rynkach Forex i kontraktów CFD mogą prowadzić do utraty całego zainwestowanego kapitału. Należy zauważyć, że FX88 nie ponosi odpowiedzialności za przygotowanie materiałów do tego artykułu lub jakichkolwiek innych materiałów związanych z tym artykułem. Materiały z artykułu służą wyłącznie celom informacyjnym, a zawarte w nim informacje nie stanowią porady inwestycyjnej i nie powinny być interpretowane jako takie.


GOLD

Na skutek dzisiejszych wzrostów kurs złota wybił górą z trwającej od niespełna dwóch tygodni, lokalnej konsolidacji. Jeżeli w najbliższym czasie nie pojawi się silna reakcja podażowa, która mogłaby zanegować to wybicie, spodziewać moglibyśmy się dalszej aprecjacji.

GOLD H1

Spoglądając na interwał dzienny zauważymy, że potencjalnym zasięgiem dla wzrostów mogłyby okazać się nawet okolice górnego ograniczenia trwającej od początku roku konsolidacji.

GOLD Daily

EURCAD

Niezwykle interesująco wygląda również obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej EURCAD, gdzie na skutek trwających od kilku tygodni spadków kurs w końcu dotarł w okolice ostatnio pokonanego poziomu oporu (teraz wsparcia) i linii trendu wzrostowego. Warto również zwrócić uwagę, że strefa ta zbiega się z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego. jej trwałe pokonanie bądź odrzucenie mogłoby zatem określić przyszły kierunek ruchu na tym instrumencie nawet w nieco szerszym horyzoncie czasowym.

EURCAD Weekly

GBPAUD

Równie ciekawie wygląda także obecny wykres pary walutowej GBPAUD, gdzie zgodnie z moją wtorkową projekcją kurs dotarł i odrzucił lokalny poziom wsparcia w okolicy mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego. Jeżeli obecnie testowane wsparcie zostanie trwale pokonane, wówczas spodziewać moglibyśmy się dalszej deprecjacji.

GBPAUD Daily

FX88 jest brokerem regulowanym przez CySEC. Broker zapewnia konkurencyjne spready i ceny par walutowych, metali oraz CFD. Dodatkowo dostarcza najnowsze narzędzia handlowe umożliwiające inwestorom wykorzystanie niesamowitych możliwości na rynku.

Wszystkie analizy z cyklu możesz śledzić pod tagiem “Setup dnia”Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here