Naga MarketsProwadząc rozmowy z potencjalnymi partnerami Comparic.pl, kierujemy się w istotnym stopniu przydatnością tworzonych wspólnie treści. Dlatego też decydując się na współpracę z brokerem Conotoxia, jako cel wybraliśmy stworzenie narzędzia, które maksymalnie skróci czas powiadomienia naszych czytelników o ciekawych okazjach rynkowych. 


Facebookowe analizy techniczne

Już kilka lat temu społeczność traderów przeniosła swoją aktywność z for internetowych do grup tworzonych na portalu Facebook. Idąc tym tropem, wraz z naszym partnerem – brokerem Conotoxia rozpoczynamy nową serię “Facebookowych analiz technicznych” w ramach której nasi analitycy – Maks Bączkowski i Arkadiusz Jóźwiak będą codziennie publikować w “relacji” Comparic.pl swoje spostrzeżenia na temat ciekawych i kluczowych momentów na rynku.

Wykres dzienny GBPCAD. Źrodło: platforma Ctrader

Zaletą tej formy jest możliwość szybkiej publikacji alertu, jak i łatwość w śledzeniu – w przeciwieństwie do popularnej tablicy, gdzie posty często giną w gąszczu informacji.

Jak obserwować?

“Facebook Stories” jest stosunkowo nowym narzędziem, które zostało stworzone, aby użytkownicy portalu mogli w prosty i szybki sposób przekazać wiadomość, która po 24 godzinach zostanie usunięta. Funkcja jest dostępna zarówno w wersji dekstopowej jak i na urządzeniach mobilnych. Aby śledzić alerty rynkowe naszych analityków należy:

a) korzystając z komputera:

  • kliknąć lewym przyciskiem myszy na zaznaczone logo:
  • lub na głównej stronie, z listy relacji wybrać relację Comparic.pl:

b) korzystając z wersji mobilnej aplikacji:

  • alerty znajdziemy w głównej zakładce aplikacji, na liście relacji:

Niezależnie od wybranej wersji, nasza relacja jest dostępna bezpośrednio pod tym linkiem. 

Zachęcamy do obserwowania!

Partnerem serii jest Conotoxia – założony w 2016 broker Forex. Spółka wchodzi w skład Conotoxia Holding Group, która posiada biura m.in. w Warszawie, Londynie i Chicago. Jest także związana kapitałowo z wiodącą marką na polskim rynku wymiany walut online – Cinkciarz.pl. Firma jest regulowana i nadzorowana przez cypryjski organ nadzoru (Cyprus Securities and Exchange Commission; CySEC), pod numerem licencji 336/17. Jest także członkiem Investor Compensation Fund i świadczy usługi na rynku OTC zgodnie z najwyższymi standardami rynkowymi – zawsze mając na uwadze Twoje dobro.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here