Naga MarketsW poniedziałek informowaliśmy Was o starcie nowej serii “Facebookowych analiz technicznych” w ramach której nasi analitycy – Maksymilian Bączkowski i Arkadiusz Jóźwiak codziennie publikują w “relacji” Comparic.pl swoje spostrzeżenia na temat ciekawych i kluczowych momentów na rynku. Na co w minionym tygodniu zwrócili uwagę Maks i Arek? 


Facebookowe analizy techniczne

Na przestrzeni minionego tygodnia Arek i Maks przedstawili Wam kilkanaście relacji z ciekawymi analizami. Już od początku tygodnia zastanawiali się oni dokąd mogą dotrzeć wzrosty notowań pary walutowej EURUSD oraz wskazywali, że rynek ten wybija górą z trwającego od dłuższego czasu kanału spadkowego. Czy wybicie to otworzy drogę do dalszej aprecjacji kursu euro wobec dolara amerykańskiego?

Niezwykle interesująco wygląda także obecna sytuacja na notowaniach pary GBPPLN, której kurs osunął się w minionym tygodniu do jednego z najniższych poziomów od połowy października 2019 roku. Czy wsparcie to zostanie trwale odrzucone? Podzielcie się swoimi projekcjami w komentarzach.

Conotoxia
WYJĄTKOWE WARUNKI HANDLOWE .
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Jak obserwować?

“Facebook Stories” jest stosunkowo nowym narzędziem, które zostało stworzone, aby użytkownicy portalu mogli w prosty i szybki sposób przekazać wiadomość, która po 24 godzinach zostanie usunięta. Funkcja jest dostępna zarówno w wersji dekstopowej jak i na urządzeniach mobilnych. Aby śledzić alerty rynkowe naszych analityków należy:

a) korzystając z komputera:

b) korzystając z wersji mobilnej aplikacji:

Niezależnie od wybranej wersji, nasza relacja jest dostępna bezpośrednio pod tym linkiem. 

Zachęcamy do obserwowania!

Partnerem serii jest Conotoxia – założony w 2016 broker Forex. Spółka wchodzi w skład Conotoxia Holding Group, która posiada biura m.in. w Warszawie, Londynie i Chicago. Jest także związana kapitałowo z wiodącą marką na polskim rynku wymiany walut online – Cinkciarz.pl. Firma jest regulowana i nadzorowana przez cypryjski organ nadzoru (Cyprus Securities and Exchange Commission; CySEC), pod numerem licencji 336/17. Jest także członkiem Investor Compensation Fund i świadczy usługi na rynku OTC zgodnie z najwyższymi standardami rynkowymi – zawsze mając na uwadze Twoje dobro.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here