Naga MarketsDalsza seria “Facebookowych analiz technicznych” trwa w ramach której nasi analitycy – Maksymilian Bączkowski i Arkadiusz Jóźwiak codziennie publikują w “relacji” Comparic.pl swoje spostrzeżenia na temat ciekawych i kluczowych momentów na rynku. Na co w minionym tygodniu zwrócili uwagę Maks i Arek? Krótkie podsumowanie zeszłotygodniowych relacji redaktorów.

Najciekawsze setupy minionego tygodnia:

  • Amerykański indeks technologiczny wypełnił strukturę wzrostową
  • Srebro również zaliczyło górne poziomy 
  • Pierwszy, ciekawy tydzień maja za nami

Podsumowanie tygodnia: Srebro i Nasdaq grają pierwsze skrzypce

W pierwszym podsumowaniu tygodnia maja warto zwrócić uwagę na dwa rynki: metalu szlachetnego jakim było srebro oraz głównych indeksów giełdowych – jakim w tym przypadku był rynek amerykańskiego indeksu technologicznego Nasdaq. W pierwszej kolejności srebro wykazywało tendencje wzrostowe – mogąc osiągnąć zakres górnych ograniczeń jakim w tym przypadku był poziom 15.50 USD oraz możliwość jego przełamania. Jak widać rynek sprostał wyzwaniu a dalsze wzrosty lub sygnały odwrotu – będą relacjonowane podczas kolejnych dni.

wykresy Podumowanie tygodnia - conotoxia
Podumowanie tygodnia – conotoxia

Na uwagę również zasługiwał NASDAQ, który cały czas bronił sekwencji wzrostowej dając sygnały na możliwość wyłamania ostatniego oporu – jakim był szczyt z poziomu 9150 punktów. Długo nie trzeba było czekać – po kolejnych testach i re-testach pobliskich stref wsparć i oporów rynek wygenerował ruch sięgający zakresu 9230 punktów. Co dalej z indeksem? Będziemy relacjonować na bieżąco!

Conotoxia
PRESTIŻ POLSKIEJ GRUPY.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Jak obserwować?

“Facebook Stories” jest stosunkowo nowym narzędziem, które zostało stworzone, aby użytkownicy portalu mogli w prosty i szybki sposób przekazać wiadomość, która po 24 godzinach zostanie usunięta. Funkcja jest dostępna zarówno w wersji dekstopowej jak i na urządzeniach mobilnych. Aby śledzić alerty rynkowe naszych analityków należy:

a) korzystając z komputera:

b) korzystając z wersji mobilnej aplikacji:

Niezależnie od wybranej wersji, nasza relacja jest dostępna bezpośrednio pod tym linkiem. 

Zachęcamy do obserwowania!

Partnerem serii jest Conotoxia – założony w 2016 broker Forex. Spółka wchodzi w skład Conotoxia Holding Group, która posiada biura m.in. w Warszawie, Londynie i Chicago. Jest także związana kapitałowo z wiodącą marką na polskim rynku wymiany walut online – Cinkciarz.pl. Firma jest regulowana i nadzorowana przez cypryjski organ nadzoru (Cyprus Securities and Exchange Commission; CySEC), pod numerem licencji 336/17. Jest także członkiem Investor Compensation Fund i świadczy usługi na rynku OTC zgodnie z najwyższymi standardami rynkowymi – zawsze mając na uwadze Twoje dobro.

Autor również poleca:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here