Naga MarketsDalsza seria “Facebookowych analiz technicznych” trwa w ramach której nasi analitycy – Maksymilian Bączkowski i Arkadiusz Jóźwiak codziennie publikują w “relacji” Comparic.pl swoje spostrzeżenia na temat ciekawych i kluczowych momentów na rynku. Na co w minionym tygodniu zwrócili uwagę Maks i Arek? Krótkie podsumowanie zeszłotygodniowych relacji redaktorów.

Najciekawsze setupy minionego tygodnia:

  • Ropa wraca ponownie pod wysokie poziomy
  • Indeks Nasdaq w presji popytowej
  • Srebro podciąga pod poziomy 18 USD/oz.

Podsumowanie tygodnia: Srebro testuje zakres 18 USD/oz.

Podczas ubiegającego już tygodnia handlowego srebro po raz kolejny pokazywało mocniejsze ruchy, które z całą pewnością mogło zaskoczyć siłą. Złoto, “starszy brat” srebra z dużymi zasięgami nie dziwi, jednak srebro pokazało, że struktura wzrostowa również może być utrzymywana bez większych cofnięć. Obecnie rynek docierał do 18 USD/oz i osoby handlujące na nim powinny skupić się na sygnałach korekcyjnych na co i podczas kolejnych relacji zwrócimy uwagę.

wykres Conotoxia - wykresy 23.05.2020
Conotoxia – wykresy 23.05.2020

Nasdaq, czyli amerykański rynek technologiczny również pokazał siłę. Ostatnie sesje zawężały się – tworząc boxa na wykresie H1, który finalnie został – zgodnie z obowiązującą sekwencją – wybity górą. Rynek jednak cofa ponownie do zakresu widocznego na wykresie. Czy przychodzi czas na korektę? Z pewnością będziemy informować.

Conotoxia
WALUTY SUROWCE INDEKSY KRYPTOWALUTY 24/7.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Jak obserwować?

“Facebook Stories” jest stosunkowo nowym narzędziem, które zostało stworzone, aby użytkownicy portalu mogli w prosty i szybki sposób przekazać wiadomość, która po 24 godzinach zostanie usunięta. Funkcja jest dostępna zarówno w wersji dekstopowej jak i na urządzeniach mobilnych. Aby śledzić alerty rynkowe naszych analityków należy:

a) korzystając z komputera:

b) korzystając z wersji mobilnej aplikacji:

Niezależnie od wybranej wersji, nasza relacja jest dostępna bezpośrednio pod tym linkiem. 

Zachęcamy do obserwowania!

Partnerem serii jest Conotoxia – założony w 2016 broker Forex. Spółka wchodzi w skład Conotoxia Holding Group, która posiada biura m.in. w Warszawie, Londynie i Chicago. Jest także związana kapitałowo z wiodącą marką na polskim rynku wymiany walut online – Cinkciarz.pl. Firma jest regulowana i nadzorowana przez cypryjski organ nadzoru (Cyprus Securities and Exchange Commission; CySEC), pod numerem licencji 336/17. Jest także członkiem Investor Compensation Fund i świadczy usługi na rynku OTC zgodnie z najwyższymi standardami rynkowymi – zawsze mając na uwadze Twoje dobro.

Autor również poleca:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here