Naga MarketsPrzypominamy wykład “Antycypacja w Price Action . Teoria i praktyka”, który Zbigniew Wieczorek prowadził podczas FxCuffs 2017. Fundacja FxCuffs udostępniła nagranie z tego prawie dwugodzinnego wystąpienia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałem.

Zbigniew Wieczorek będzie również uczestnikiem FxCuffs 2018. Poprowadzi wykład “Zarys teorii tradingu w konsolidacjach z perspektywy price action”. Odbierz swój darmowy bilet na stronie expo.fxcuffs.pl.

 

Przypominamy jednocześnie, że Zbigniew Wieczorek jest regularnym autorem na łamach Comparic.pl – jego analizy w formie wideo oraz analizy tekstowe śledzić można pod tagiem tylko price action.

Nagrania z pozostałych wykładów w trakcie FxCuffs 2017 będą pojawiały się na stronie FxCuffs VOD – sprawdź, które seminaria zostały już udostępnione!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

  1. Ejjjj Panie Zbyszku tak się zastanawiam ile razy trzeba dostać po łapach żeby zrozumieć coś co widać w dzienniku względem tego co próbuje trader robić codziennie (chęć haratania pipsów)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here