Naga MarketsZespół NAGA TRADER wziął sobie do serca sugestie i rady otrzymane ze strony użytkowników i wprowadził je w nowej aktualizacji. Poza zmianami i usprawnieniami, usługa rozszerzyła swoją działalność na nowe kraje, dzięki czemu stała się dostępna dla jeszcze większej liczby użytkowników.

Po trwających rok przygotowaniach, zespół NAGA TRADER ogłosił rozszerzenie działania z dotychczasowych 42 krajów aż do 232. Dzięki temu liczba osób mogących korzystać z aplikacji zwiększyła się czterokrotnie. Pełna lista państw obsługiwanych przez NAGA TRADER znajduje się tutaj.

NAGA TRADER posiada również nowe wersje aplikacji mobilnych dla Androida i iOS. Dzięki temu poprawi się jakość korzystania z platformy na urządzeniach mobilnych. Możliwości aplikacji pozwalają między innymi na zarządzanie pozycjami w podobnym stopniu co na urządzeniach stacjonarnych. Można handlować instrumentami, ustawiać SL i TP, procent środków wykorzystywany do transakcji i wiele innych parametrów. Dodatkowo istnieje możliwość przełączania wyglądu między trybem dziennym a nocnym.

Dodatkowo usprawniono jedną z najważniejszych funkcji platformy, czyli możliwość kopiowania zagrań innych inwestorów. Nowy interfejs pozwala na jeszcze łatwiejsze używanie tej funkcji. Można również ustawić dodatkowe parametry kopiowania pozycji, takie jak wybór pomiędzy użyciem identycznego procenta wielkości portfela lub jego modyfikacja zgodnie z własnymi preferencjami.

To nie jedyne zmiany oferowane przez nową wersję NAGA TRADER. Pełną listę można znaleźć na wpisie firmy na Medium.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here