Naga MarketsNajszybciej rosnąca platforma do tradingu społecznościowego – NAGA Trader – ma zamiar stać się Facebookiem inwestorów detalicznych. Wygląda na to, że jest na dobrej drodze do osiągnięcia celu. Dwa lata po uruchomieniu platformy skorzystało z niej pół miliona użytkowników. NAGA wprowadziła nowe funkcje, dzięki czemu handel jest jeszcze bardziej atrakcyjny.

Social trading na najwyższym poziomie

Chociaż social trading nie jest niczym nowym i wiele domów maklerskich w coraz większym stopniu dodaje funkcje handlu społecznościowego do swojej oferty, NAGA Markets i jej platforma NAGA Trader idą o krok dalej.  Dzięki temu udało się przyciągnąć rzesze traderów, inwestorów i entuzjastów kryptowalut.

NAGA Markets – broker regulowany na Cyprze – postawił sobie za cel uproszczenie inwestowania i zachęcenie zwykłych osób do wejścia na globalny rynek finansowy, nawet jeśli nie mają oni wcześniejszego doświadczenia. NAGA Trader dostarcza początkującym inwestorom szereg narzędzi i funkcji pozwalających wykorzystać umiejętności społeczności na swoją korzyść.

Użytkownicy NAGA Trader mają swoje profile, gdzie mogą dzielić się ze społecznością wynikami, zyskownymi pozycjami czy preferowanymi aktywami. Dzięki temu o wiele łatwiej jest podjąć decyzję co do tego, którego tradera śledzić lub kopiować jego zagrania.

Kopiuj lub bądź kopiowany

Feed wyświetla użytkownikom najważniejsze informacje rynkowe, najlepiej i najgorzej radzące sobie symbole oraz najpopularniejszych traderów pod względem liczby śledzących osób lub osiągniętego zysku. Wszystko co niezbędne do podejmowania rozsądnych decyzji lub wybrania odpowiednich osób do kopiowania znajduje się w jednym miejscu.

Bardziej doświadczeni traderzy również znajdą tu swoje miejsce. Otrzymują one prowizje oraz inne nagrody od każdej osoby, która kopiuje ich zagrania. W momencie zdobycia osiągnięcia Gold Trader można aplikować o tytuł NAGA Influencera, co wiąże się z jeszcze większymi korzyściami i wyższymi prowizjami.

Platforma NAGA Trader oferuje ponad 750 instrumentów handlowych, w tym waluty, CFD, akcje, kryptowaluty i kontrakty terminowe. Oferta wciąż rośnie, dzięki czemu każdy trader znajdzie coś dla siebie.

Nowe funkcje dają jeszcze więcej możliwości

Ostatnio NAGA Trader otrzymała opcję inwestowania w wyselekcjonowane portfele – NAGA Portfolio. Inwestor wybiera, w który z nich zainwestować na bazie swojego apetytu na ryzyko oraz horyzontu czasowego.

NAGA zainteresowała się również tradingiem algorytmicznym. Oparty o sztuczną inteligencję doradca tradingowy NAGA CYBO jest kolejnym sposobem, w jaki można ułatwić sobie trading. Rozwiązanie to pozwala nawet na zastosowanie w pełni zautomatyzowanego systemu tradingowego.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

  1. Scam i naciagacze. Od tygodnia nie mogę doprosic się o wypłatę moich 25 zł!!! Gruby szmalec jak dla nich i muszą się składać żeby mi oddać pieniądze.

    Nie wpłaca bo nie odzyskasz pieniędzy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here