Naga MarketsPrzedsiębiorstwo Naga Group, będące między innymi właścicielem marki brokerskiej Naga Markets licencjonowanej przez CySEC (numer licencji 204/13), już w tym tygodniu zaprezentuje nowy token kryptograficzny – Naga Coin – który w fazie ICO (initial coin offering) zebrał ponad $50 milionów od 60 tysięcy osób.


Po IPO czas na ICO

Naga Group debiutował na giełdzie papierów wartościowych we Frankfurcie w lipcu bieżącego roku, obecnie oferując cyfrową walutę Naga Coin. Jak wynika z oficjalnych informacji emitenta, oficjalny start notowań NGC nastąpi już 22 grudnia.

Te artykuły również Cię zainteresują
Notowania Naga Markets

Tokeny mogą być wykorzystywane w połączeniu z aplikacją socialtradingową SwipeStox, zdecydowanie obniżając koszty transakcyjne w porównaniu z tradycyjnymi walutami. Projekt wspierają między innymi Roger Ver (założyciel i prezes Bitcoin.com) oraz Mate Tokay (COO Bitcoin.com).

„Inwestycje i trading znajdują się w rękach chciwych banków i korporacji, które kontrolują dostęp do rynku, działają w nietransparentnym środowisku na niekorzyść klientów. W rezultacie branża cierpi z powodu niskiej płynności instrumentów kryptowalutowych, a także braku interfejsu umożliwiającego dostęp do szerokiej gamy wirtualnych aktywów w jednym miejscu. Projekt Naga Coin ma na celu zmianę tego stanu rzeczy i ułatwienie dostępu inwestorom do rynku kryptowalut” – czytamy w oświadczeniu grupy Naga.

Zapoznaj się z ofertą Naga Markets i załóż rachunek demonstracyjny

Celem grupy było zgromadzenie 30 milionów dolarów podczas ICO, początkowe założenia udało się przebić o ponad 20 milionów. Więcej informacji na temat zakończonego 15 grudnia ICO oraz planowanego startu notowań tokenu dostępne są na oficjalnej stronie projektu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here