Naga MarketsWe wtorek – 22 maja – Naga Coin (NGC) pojawiła się na dużej giełdzie kryptowalutowej Bittrex. W rezultacie wolumen tradingu na emitowanej przez Naga Group monecie wzrósł kilkukrotnie. Podczas gdy większość kryptowalut traciła, NGC w ciągu jednej nocy po wejściu na giełdę dał zarobić właścicielom 8%, a sprawni day traderzy mogli osiągnąć zysk w wysokości nawet 80%.

W grudniu, zaraz po szale wywołanym ICO oraz ogólnym sentymencie na rynku kryptowalutowym, cena Naga Coin znalazła się powyżej 4 USD. Gdy opadł kurz po spadkach z początku roku, cena ustabilizowała się na kilka miesięcy w okolicach 60 centów. Obecny wzrost ceny był jedynie tymczasowy, przez moment cena kryptowaluty się podwoiła, teraz wróciła jednak w dawne okolice.

W momencie uruchomienia tradingu na Bittrex giełda zagarnęła około 30% wolumenu handlowego NGC. Reszta jest podzielona pomiędzy giełdy Upbit i OKEx. Jak na razie Naga Coin jest wspierany głównie przez azjatyckie rynki, mimo powiązania projektu z niemiecką kompanią fintech Naga Group. Spółka ta jest również powiązana z rynkiem walutowym za sprawą renomowanego brokera Naga Markets.

Choć na początku uruchomienie tokenu było nieco kontrowersyjne z powodu powiązania z osobą Rogera Vera, obecnie Naga Coin cieszy się renomą prawidłowo działającej kryptowaluty. NGC jest zaplanowane jako token przeznaczony do grania i tradingu na rynkach finansowych, w przyszłości są również plany uruchomienia karty debetowej w tej walucie.

Wyraźnie widać moment wejścia NGC na Bittrex


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here