Naga MarketsEthereum ETHCena Ethereum wzrosła od początku roku już o ponad 3600 dolarów, co stanowi niemal 500 proc. Analityk kryptowalutowy i influencer Benjamin Cowen, którego kanał na YouTube subskrybuje 379 tysięcy osób uważa, że cena ETH wzrośnie w perspektywie krótkoterminowej do 5800 dolarów, a w perspektywie długoterminowej nawet do 10 tysięcy dolarów. Jego zdaniem, większość inwestorów przegapi jednak nadchodzące “tsunami” cenowe Ethereum.

  • Cena Ethereum wzrosła od początku roku o niemal 500 proc. 
  • Benjamin Cowen uważa, że kurs ETH wzrośnie do 10 tysięcy dolarów
  • Jego zdaniem nadchodzi “tsunami” Ethereum
  • Spodziewa się on jednak, że wielu inwestorów przegapi te wzrosty

Większość traderów przegapi nadchodzące tsunami

W jednym ze swoich materiałów na YouTube, Cowen przyznał, że w jego ocenie kurs ETH dalej będzie rósł, pomimo tego, iż większość traderów przewiduje, że ETH będzie miało dużą korektę rynkową.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Pamiętaj, że większość nie docenia tego, jak daleko Ethereum może wzrosnąć. Większość tego nie doceni. Większość ludzi się myli – wskazał.

Analityk twierdzi, że spodziewana przez wielu, duża korekta, która mogłaby obniżyć cenę Ethereum poniżej 1000 dolarów, czy nawet poniżej 900 dolarów już się nie wydarzy. Jego zdaniem, prawdopodobieństwo wystąpienia takich spadków jest “bardzo małe”.

– To jest to, co ostatecznie napędza tsunami Ethereum. To ludzie, którzy wciąż myślą, że nastąpi poważna korekta. Po prostu [ETH] ciągle idzie w górę i dlatego ci ludzie ostatecznie czują się w pułapce, zwłaszcza jeśli sprzedali swoje Ethereum za altcoina, który rósł, a potem ten altcoin przestał rosnąć i wtedy Ethereum zaczęło zyskiwać. Poczekaj, aż nadejdzie tsunami – przyznał Cowen.

Spoglądając na notowania ETH zauważymy, że kurs kryptowaluty numer dwa pod względem rynkowej kapitalizacji rośnie nieprzerwanie od siedmiu tygodni i jak dotąd nic nie wskazuje, by tendencja ta miała wkrótce ulec zmianie.

invest

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dolar kurs prognoza | btc news | kurs kryptowaluty | biomed lub akcje | wykres cen bitcoina |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułInflacyjny festiwal. Na EUR/USD zaczyna dominować podaż – Świat walut Marka Rogalskiego
Następny artykułOstra korekta na Wall Street okazją do sprzedaży dolara (USD)
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

1 KOMENTARZ

  1. Wróżenie z fusów. Interesuje się tematem od pół roku przez co zacząłem dużo czytać o krypto. 99 procent spekulacji w ogóle się nie sprawdza a często ci “eksperci” bardzo przeszacowują albo niedoszacowują swoich prognoz i to nierzadko o tysiące procent.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here