Naga MarketsG7G7 to grupa z czołówki najbogatszych państw na świecie, których przedstawiciele spotykają się rokrocznie od 1975 roku. Zbliża się kolejne spotkanie grupy G7, a więc warto przybliżyć nieco te spotkania, byśmy wiedzieli na ile jest ono znaczące dla świata i oczywiście inwestorów. Celem spotkań grupy jest dyskusja na temat bieżących spraw dotyczących społeczności międzynarodowej. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Makrologia”. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach w geopolityce.


Szczyt G7 ma na celu ustalenie polityki międzynarodowej

Do grupy G7 należą:

Boris Johnson chce zawrzeć wiele korzystnych umów na spotkaniu Grupy Siedmiu (G-7) w Biarritz we Francji w najbliższy weekend. Premier Wielkiej Brytanii ma nadzieję, że przedstawiciele Unii Europejskiej dadzą mu lepszą ofertę wyjścia, a druga połowa uczestników zaoferuje mu umowy o wolnym handlu. Johnson będzie również chciał zaangażować wszystkich w swoją wizję Brexitu.

Kraje te plasują się w pierwszej dziesiątce najbogatszych państw na świecie. Charakteryzują się również największym eksportem, a także jednymi z najwyższych wskaźników PKB per capita. Kraje należące do G7 to także najwięksi donatorzy wspierający budżet ONZ w 2016 roku – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here