Naga MarketsW najnowszym raporcie Larry Williams wskazuje kilka najciekawszych scenariuszy w nadchodzących tygodniach. Jednym z nich są możliwe spadki na japońskim indeksie Nikkei. Larry opierając się na pozycjach dużych graczy oraz autorskiej linii (czerwony kolor) prognozującej przyszły kurs uważa, iż w najbliższych tygodniach czeka nas rynek niedźwiedzia. Autor zauważa również ciekawą zależność, która cyklicznie pojawia się od maja na japońskim indeksie i sugeruje sprzedawanie każdego silniejszego impulsu wzrostowego.

źródło: Ireallytrade.com

Patrząc od strony technicznej na interwale tygodniowym cena dotarła do istotnego oporu w okolicach 23 000. To już 4 próba forsowania tego poziomu. Na chwilę obecną notowania pozostają w zakresie wyrysowanego trójkąta.

Dzisiejszej nocy cena utworzyła nowy szczyt na 23 125, by następnie z dużym impetem spaść poniżej 22 800. Aktualnie notowania znajdują się poniżej dziennego pivota, co może wesprzeć scenariusz spadkowy, który sugeruje Larry Williams.

Handluj na Nikkei’u u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Najbliższym poziomem wsparcia i jednocześnie pierwszym celem dla pozycji krótkim może być strefa 22 300 – 22 360. Dolne ograniczenie strefy składa się ze zniesienia 50% Fibo fali wzrostowej połączone ze szczytem z 9 lipca. Natomiast górna banda to miesięczny pivot wraz z wcześniejszymi, licznymi szczytami i dołkami, które potwierdzają istotność tego poziomu.

Zobacz również: Komentarz walutowy – niepokojące wieści z Azjitokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykuł“Szukamy, analizujemy, gramy – Ichimoku” 30.08.2018 AUD/NZD
Następny artykułTrzy kwestie, które mogą wpłynąć na ceny ropy naftowej tej jesieni
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here