Naga Markets

Robert Kiyosaki ostrzega przed poważnym kryzysem finansowym. Jego zdaniem recesja będzie miała ogromny wpływ na Bitcoina i metale szlachetne, które mogą stanowić solidną obronę przed nadchodzącym trudnym środowiskiem gospodarczym. Autor bestsellerowej książki „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec” napisał do swoich 2,1 mln obserwatorów na Twitterze, że największy finansowy kataklizm od lat 90. nadchodzi z powodu nieodpowiedzialnej federalnej polityki monetarnej USA.

Postępująca dewaluacja dolara. Bitcoin, złoto i srebro remedium na kryzys?

Ze stanu wszystko jest bańką do stanu wszystko się wali. Ostrzegałem w swoich książkach, że największy krach buduje się od lat 90-tych. Zamiast naprawiać problemy FED wydrukował fałszywe dolary. W czasie, gdy wszystko się wali to traci wszystko, nawet złoto, srebro czy BTC. Twój największy atut w gigantycznym krachu to twoja finansowa mądrość – napisał na Twitterze Kiyosaki.

Kiyosaki szczegółowo opisał to, co uważa za błędne koło polityki pieniężnej w USA, które zaczyna się od nieuzasadnionego pożyczania na wielką skalę, a kończy na dewaluacji dolara. Według byka Bitcoina najlepszą obroną przed takim środowiskiem gospodarczym jest BTC, złoto i srebro.

cashifyChcesz kupić bądź sprzedać Bitcoina (BTC)? Skorzystaj z oferty cashify, sieci kantorów umożliwiających wymianę ponad 460 kryptowalut.
SPRAWDŹ NAS >>

1. USA pożycza za dużo pieniędzy. 2. Stany Zjednoczone utrzymują stopy procentowe na niskim poziomie. 3. Niskie stopy procentowe zmuszają nas do pożyczania więcej dolarów, aby kupować więcej amerykańskich obligacji 4. Utrzymywanie niskich stóp procentowych 5. Powoduje inflację 5. Wymuszanie wzrostu stóp procentowych 6. Dług staje się zbyt drogi 7. Umiera dolar amerykański. Kupuj Złoto-Srebro-Bitcoina – podkreślił.

XTB

Kiyosaki stwierdził w niedawnym wywiadzie, że czekał na przecenę Bitcoina, aby kupić więcej BTC, zauważając, że ogólnie pozostaje byczy na flagowym zasobie cyfrowym.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Partnerem artykułu jest cashify, sieć kantorów umożliwiająca wymianę ponad 460 kryptowalut zarówno stacjonarnie w jednym z punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju, jak również z dojazdem do klienta, bądź zdalnie za pomocą BLIKa. Cała transakcja jest w 100% bezpieczna i zajmie Ci nie więcej niż kilka minut.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułThe Merge uderza w rynek GPU! Ceny kart graficznych spadły o 33%
Następny artykułCzy marihuana na blockchainie staje się faktem? Debata podczas CryptoVerse Expo
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

1 KOMENTARZ

  1. Miałem kupić jego książkę, kiedyś, ale jak widzę jakie głupoty piszę to ewidentnie szkoda wydawać na to pieniądze.

    Wystarczy popatrzeć na wykresy co się dzieje jak akcje lub obligacje spadają, SPOILER ***(złoto, srebro i bitcoiny też lecą)***

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here