Naga Marketsstrategia siły relatywnejNadchodzi kolejna wojna handlowa między Chinami, a Unią Europejską twierdzi Łukasz Wardyn z CMC Markets w najnowszym odcinku Artystów Rynków, emitowanym 10 października 2019 r. W programie prowadzonym przez Jacka Brzeskiego znanego z anteny Polsat News zwrócono uwagę na trwające konflikty handlowe na świecie. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości z świata finansów.


Kolejny konflikt handlowy dobije globalne PKB?

Trwa wojna handlowa USA z Chinami, choć może zaognić się kolejny konflikt na linii USA – Unia Europejska – powiedział prowadzący.

Mamy także kolejny front pomiędzy Chinami, a Unią Europejską. Takie postępowanie antydumpingowe dotyczyło stalowych kół. Samochody, ciągniki itd. to dość poważny biznes dla Europejczyków. Po postanowieniu korzystnym dla europejskich producentów nałożone są cła na chińskie stalowe koła, ponad 66 procent, więc widać, że na tym froncie może być również wojna handlowa. W ogóle te wszystkie wojny handlowe są kluczowe dla globalnego PKB. Inwestorzy bardzo zwracają uwagę na wszystkie doniesienia, choć nadal niewiele wiadomo. Oficjalnie 15 października i później znowu 15 grudnia mają zostać podniesione cła w USA na chińskie produkty i to na dzień dzisiejszy jest pewne, lecz czy tak się stanie? – oznajmił Łukasz Wardyn.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here