Naga MarketsTo nie przypadek, że firmy gamingowe planują akurat teraz swoje debiuty giełdowe, twierdzi Maciej Leściorz z CMC Markets w najnowszym odcinku Artystów Rynków, emitowanym 5 grudnia 2020 r. W programie prowadzonym przez Jacka Brzeskiego znanego z anteny Polsat News zwrócono uwagę na branżę gamingową oraz omówiono nadchodzące IPO. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości z świata finansów.

  • People can fly – polska spółka gamingowa wybiera się na giełdę i zajmie 4 miejsce w branży gier na GPW. Czego oczekiwać od nadchodzącej gry Outriders?
  • Na Wall Street pojawi się spółka Aribnb, choć w ostatnich miesiącach branża turystyczna ma ciężki okres. Czy firma odnajdzie się w nowych warunkach rynkowych?
  • Roblox to operator platformy z grami dla dzieci. Czy spółka pojawi się na giełdzie na początku 2021 roku?
  • Platforma Wish ma pojawić się w tym roku na rynku Nasdaq. Jak poradzi sobie spółka w obliczu silnej konkurencji typu Amazon?

Te artykuły również Cię zainteresują
A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TV

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here