Naga Markets

Najnowszy odcinek programu Rynkowe Tankowanie, Łukasz Skiba poświęcił podsumowaniu tego co wydarzyło się we Wiedniu blisko dwa tygodnie temu. Abstrahując od samej decyzji grupy, jak po sznurku utrzymywana jest narracja członków samego kartelu, co do wymaganych cięć i to wszystko składa się do jednego wniosku – do aktualnego stanu rzeczy poprowadziło nas przewlekłe niedoinwestowanie w sektor tradycyjnej energii, co zauważają już publicznie przedstawiciele Zachodniego biznesu. Co bardziej istotne zdaniem eksperta jeżeli nie dojdzie do wyraźnego pivotu to będzie tylko gorzej nie tylko na poziomie dyplomatycznym, ale może to naprawdę zatrząść całym światem. Zapraszamy do obejrzenia najnowszych wiadomości ze świata ropy naftowej!

  • Czy historycznie globalne recesje miały rzeczywiście ogromny wpływ na cenę ropy naftowej?
  • Grupa OPEC+ zdecydowała się na zmniejszenie produkcji. Co to oznacza dla kursu czarnego złota?
  • Rynkowe Tankowanie to program, w którym Łukasz Skiba dokonuje przeglądu najważniejszych wydarzeń na rynku ropy
  • Partnerem programu jest broker Purple Trading

– Małe sprostowanie. Jeśli w ostatnim czasie szukaliście powodów spadku cen to najpopularniejszą odpowiedzią było oczywiście obawy o recesję. Sam się na tym łapałem, ale postanowiłem sprawdzić czy faktycznie recesje to aż tak trudny czas dla popytu na ropę naftową. Jak się okazuje jest to mowa trawa, bo gdy zagłębimy się w historię to recesje nigdy nie powodowały spadku popytu o kilka procent – oświadczył prowadzący.

HANDLUJ ROPĄ BEZ PROWIZJI Z PURPLE TRADING

– Może się okazać, że gdy zestawimy deficyt ropy ze spadkiem popytu to dojdzie do sytuacji, w której w trakcie trwania recesji będziemy mieli do czynienia z niedoborem ropy – podkreślił.

Dlaczego Purple Trading? – Jesteśmy Purple Trading, brokerem założonym przez grupę czeskich i słowackich pasjonatów tradingu. Naszym celem jest zapewnienie Ci uczciwych warunków handlowych, najnowocześniejszych technologii, a przede wszystkim bycie dla Ciebie równorzędnym partnerem. Wierzymy, że jest to właściwa droga do osiągnięcia sukcesu na rynkach finansowych – komentuje David Varga, współzałożyciel i CEO Purple Trading.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


XTB

Poprzedni artykułWideokomentarz GPW: Koncert muzyki filmowej „All Time Highs”
Następny artykułDlaczego paliwo jest tak drogie, skoro ropa nie jest najdroższa?
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here