Naga Markets

Za nami kolejny niezwykle emocjonujący tydzień. Na przestrzeni ostatnich dni odbyły się bowiem posiedzenia amerykańskiej Rezerwy Federalnej, Szwajcarskiego Banku Narodowego, Europejskiego Banku Centralnego, Banku Anglii, Banku Japonii oraz Centralnego Banku Turcji. Wydarzenia te przyczyniły się do powstania większej zmienności na goloblanych rynkach finansowych. BoE niespodziewanie podniósł owiem stopy proc. o 15 pb. a Bank Turcji dokonał kolejnej obniżki stóp proc. i to aż o 100 pb.

To wszystko jednak już za nami. Przed nami za to kolejny emocjonujący tydzień. W związku z tym zapraszamy na cotygodniowy przegląd globalnych rynków finansowych z Interactive Brokers, podczas którego powiemy sobie czym będą żyły rynki na przestrzeni najbliższych dni oraz wskażemy potencjalne scenariusze dla najpopularniejszych instrumentów finansowych.W najnowszym odcinku m.in. o obawach związanych z dynamicznym rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz jego potencjalnym wpływie na światową gospodarkę i rynki finansowe.

Autor poleca również:

Sponsorem publikacji jest Interactive Brokers CE. Spółka Interactive Brokers Central Europe Zrt. (IBCE) jest regulowana przez MNB. IBCE nie ponosi odpowiedzialności za treść tego artykułu. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem utraty Twojego kapitału. Niektóre produkty finansowe nie są odpowiednie dla wszystkich inwestorów. Klienci powinni zapoznać się z odpowiednimi ostrzeżeniami o ryzyku przed inwestowaniem.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cdprojekt red akcje | benefit akcje wykres | alior akcje wykres | notowania newconnect | wirtualna polska giełda | gpw spółki | gpw biomed | asseco cena akcji |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


Poprzedni artykułKursy walut. Ofensywa złotego. Dolar tanieje do 4,10 zł, silny spadek funta (kurs euro i franka) na Forex
Następny artykułInflacja przekroczy 10%! Jej “zduszenie” wymaga podniesienia stóp do 4,5% – uważa członek RPP
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here