Naga Markets

3 lipca 2013 7:50

Eurodolar zamknął się poniżej 1.2980, czyli minimum z poprzedniego tygodnia. Okolice 1.3000 były testowane kilkakrotnie i wczoraj wreszcie trwale przebite. Co ważniejsze świeca dzienna zamknęła się pod wsparciem co dodatkowo potwierdza spadki.

Na razie reakcja jest dziwnie anemiczna, ale wszystko wręcz krzyczy sprzedawaj. I to mnie troszkę martwi. Skoro obraz jest tak wyraźny, dlaczego reakcja tak niewielka. Czy to oczekiwanie na piątkowe dane?

Natomiast nie ma co dywagować, w razie podejścia pod okolice 1.3000 – 1.2980 należy szukać shortów. Jeśli kurs wyłamałby się wyżej to 1.3080 to kolejne miejsce na otwieranie shortów po wyraźnych sygnałach sprzedaży. Jeśli jednak cena podejdzie jeszcze wyżej to coś tu zacznie śmierdzieć.

Reasumując – kierunek jest jasny i wyraźny, pozostaje szukać wejść na short, ale jak zwykle trzeba pozostać uważnym.
Na EUR/USD sytuacja wydaje się być jasna - dalsze spadki nieuniknione

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

  • Powiązane zagadnienia:
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj