Naga Markets MZN Property odnotował 258 tys. zł skonsolidowanego zysku netto w I kw. 2020 r., podała spółka, prezentując wstępne dane.

MZN Property odnotował zysk w I kw. 2020 roku

“Wstępne wyniki finansowe Grupy MZN Property za pierwszy kwartał 2020 roku:

Te artykuły również Cię zainteresują
– przychody ze sprzedaży: 10 147 tys. zł (w tym segment nieruchomościowy: 4 272 tys. zł, segment finansowy 5 875 tys. zł);

– zysk netto: 258 tys. zł, w tym segment nieruchomościowy 229 tys. zł, segment finansowy 29 tys. zł;

– EBITDA: 814 tys. zł, w tym segment nieruchomościowy 772 tys. zł, segment finansowy 42 tys. zł;

– suma aktywów i pasywów: 33 665 tys. zł;

– kapitał własny: 30 111 tys. zł” – czytamy w komunikacie.

Prezentowane wyniki finansowe mają charakter wstępny i mogą ulec zmianie. Skonsolidowane sprawozdanie finansowe grupy kapitałowej MZN Property pozostaje w toku przygotowania na potrzeby procesu rewizji finansowej.

“Jednocześnie emitent wskazuje, że w przypadku braku istotnych rozbieżności szczegółowe informacje na temat ostatecznych wyników osiągniętych przez spółkę i grupę kapitałową w pierwszym kwartale 2020 roku zostaną przekazane w raporcie kwartalnym opublikowanych w dniu 29 maja 2020 roku” – podsumowano.

MZN Property jest właścicielem budowanej wokół serwisu Morizon.pl platformy nieruchomościowo-finansowej OneStopShop, która ułatwia użytkownikom proces transakcji na rynku nieruchomości. Platforma udostępnia funkcjonalności w zakresie sprzedaży oraz wyszukiwania i finansowania nieruchomości. Najważniejszym i największym serwisem nieruchomościowym Grupy jest Morizon.pl. W skład Grupy MZN Property wchodzą m.in. spółki Grupa Morizon, Lendi (pośrednictwo finansowe) i Finpack (m.in. software). Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od 2017 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here