Naga Markets MZN Property odnotował 258 tys. zł skonsolidowanego zysku netto w I kw. 2020 r., podała spółka, prezentując wstępne dane.

MZN Property odnotował zysk w I kw. 2020 roku

“Wstępne wyniki finansowe Grupy MZN Property za pierwszy kwartał 2020 roku:

– przychody ze sprzedaży: 10 147 tys. zł (w tym segment nieruchomościowy: 4 272 tys. zł, segment finansowy 5 875 tys. zł);

– zysk netto: 258 tys. zł, w tym segment nieruchomościowy 229 tys. zł, segment finansowy 29 tys. zł;

– EBITDA: 814 tys. zł, w tym segment nieruchomościowy 772 tys. zł, segment finansowy 42 tys. zł;

– suma aktywów i pasywów: 33 665 tys. zł;

Te artykuły również Cię zainteresują

– kapitał własny: 30 111 tys. zł” – czytamy w komunikacie.

Prezentowane wyniki finansowe mają charakter wstępny i mogą ulec zmianie. Skonsolidowane sprawozdanie finansowe grupy kapitałowej MZN Property pozostaje w toku przygotowania na potrzeby procesu rewizji finansowej.

“Jednocześnie emitent wskazuje, że w przypadku braku istotnych rozbieżności szczegółowe informacje na temat ostatecznych wyników osiągniętych przez spółkę i grupę kapitałową w pierwszym kwartale 2020 roku zostaną przekazane w raporcie kwartalnym opublikowanych w dniu 29 maja 2020 roku” – podsumowano.

MZN Property jest właścicielem budowanej wokół serwisu Morizon.pl platformy nieruchomościowo-finansowej OneStopShop, która ułatwia użytkownikom proces transakcji na rynku nieruchomości. Platforma udostępnia funkcjonalności w zakresie sprzedaży oraz wyszukiwania i finansowania nieruchomości. Najważniejszym i największym serwisem nieruchomościowym Grupy jest Morizon.pl. W skład Grupy MZN Property wchodzą m.in. spółki Grupa Morizon, Lendi (pośrednictwo finansowe) i Finpack (m.in. software). Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od 2017 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here