TMS


Przeciwnicy bitcoina często drwią  z niego z powodów spekulacyjnych jednak do tej pory nie widzieli zmienności Bacoina – “kryptowaluty” dla miłośników bekonu od Oscara Mayer’a.


Tak naprawdę Bacoin nie jest kryptowalutą, lecz sprytnie promowaną marką lub promocją, gdzie rozdawane są kupony bekonowe dla użytkowników, wartość zależy od ich zaangażowania.

Poniżej przykład na wykresie, jeszcze we wtorek rano cena oscylowała wokół 5 kawałków by w zaledwie dwie godziny później eksplodować do 14 plasterków bekonu a ostatecznie spadła o 93 procent kiedy “niedźwiedzie” przycisnęły do jednego paska bekonu.

Źródło: Oscar Mayer

Oczywiście nie handluje się nim na giełdzie, wartość jest powiązana z wątpliwym wskaźnikiem popularności w mediach społecznościowych. Jeśli coraz więcej osób dzieli się i lajkuje to wartość tokena rośnie do maksymalnie 42 plasterków. Wydawane są one w formie trzech opakowań 1 funta bekonu (ok 0,4 kg).

Maksymalna wartość nagród to 48 tyś dolarów, promocja trwa do 14 maja, po tej dacie użytkownicy będą mogli wymienić tokeny na “nagrody”.Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here