Naga MarketsPrzeciwnicy bitcoina często drwią  z niego z powodów spekulacyjnych jednak do tej pory nie widzieli zmienności Bacoina – “kryptowaluty” dla miłośników bekonu od Oscara Mayer’a.


Tak naprawdę Bacoin nie jest kryptowalutą, lecz sprytnie promowaną marką lub promocją, gdzie rozdawane są kupony bekonowe dla użytkowników, wartość zależy od ich zaangażowania.

Poniżej przykład na wykresie, jeszcze we wtorek rano cena oscylowała wokół 5 kawałków by w zaledwie dwie godziny później eksplodować do 14 plasterków bekonu a ostatecznie spadła o 93 procent kiedy “niedźwiedzie” przycisnęły do jednego paska bekonu.

Źródło: Oscar Mayer

Oczywiście nie handluje się nim na giełdzie, wartość jest powiązana z wątpliwym wskaźnikiem popularności w mediach społecznościowych. Jeśli coraz więcej osób dzieli się i lajkuje to wartość tokena rośnie do maksymalnie 42 plasterków. Wydawane są one w formie trzech opakowań 1 funta bekonu (ok 0,4 kg).

Maksymalna wartość nagród to 48 tyś dolarów, promocja trwa do 14 maja, po tej dacie użytkownicy będą mogli wymienić tokeny na “nagrody”.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułHaitong Bank podwyższa rekomendację dla LC Corp do KUPUJ
Następny artykułGBPUSD – w która stronę po wyjściu z Inside Bara?
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here