Naga MarketsMyneviskin z Satis Group wprowadzi do aptek urządzenie do diagnostyki raka skóryMyneviskin z portfela Satis Group podpisał porozumienie z Puwer Polska dotyczące skanera do wczesnej diagnostyki raka skóry, podało Satis Group. W początkowej fazie komercjalizacji urządzenie ma znaleźć się w dwóch sieciach aptek liczących 60 placówek. Docelowo Myneviskin ma być gotowy do wprowadzenia produktu do 12 tys. polskich aptek. Start sprzedaży planowany jest do końca czerwca.

Myneviskin z portfela Satis Group podpisał porozumienie z Puwer Polska

“Ustalenia pomiędzy Myneviskin i partnerem przewidują również uruchomienie mobilnych badań w Polsce. Początkowo mają one być przeprowadzane przez 4 jednostki w różnych lokalizacjach. Puwer Polska wydzieli również zespół sprzedażowy do komercjalizacji urządzenia na terenie Polski. Rozwiązanie opracowane przez spółkę z grupy Satis Group ma na celu umożliwienia wykrywania wczesnych symptomów niebezpiecznych zmian skórnych” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Myneviskin opracowało system: aplikację połączoną ze skanerem wraz ze zbiorem materiałów edukacyjnych i instruktażowych, która pozwoli na kontakt pacjenta z lekarzem, a także umożliwi wstępną diagnostykę różnych form i odmian złośliwych nowotworów oraz zmian skórnych na podstawie charakterystycznych cech znamion (w tym pigmentacji, kształtu, struktury itp.), wskazano także.

Satis Group to notowana na GPW spółka technologiczna, która w końcu kwietnia br. poinformowała o planach rozszerzenia działalności o rynek MedTech.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here