Naga MarketsmWIG40 w górę o 30%. Michał Palaczyk podsumowuje miesiąc na GPWW najnowszym podsumowaniu sesji GPW, Michał Palaczyk ze Squaber.com, omawia bardzo pozytywną sytuację na mWIG40. Indeks pomimo słabych obrotów na rynku wygenerował kolejny epizod w impulsie wzrostowym, pokazał dość dużą aktywność i otwarł drogę do zamknięcia luki z 9 marca.

  • W materiale analizuje również spółkę Develia oraz dwa chemiczne giganty: Azoty Tarnów oraz Ciech.
  • Spółka Play, która po wygenerowaniu dużej luki spadkowej zaczyna stabilizować swoje notowania w okolicach 29 PLN
  • Kondycja polskich banków w obliczu malejących stóp procentowych prezentuje się coraz gorzej

WIG20 i mWIG40 podążają za rynkami bazowymi. Apetyt na ryzyko wspomaga giełdy

Te artykuły również Cię zainteresują
Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułZWZ Mennicy Polskiej zdecydowało o 0,5 zł dywidendy na akcję i skupie akcji
Następny artykułProtektor miał 0,86 mln zł zysku netto, 2,67 mln zł zysku EBIT w I kw. 2020 r.
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here