Naga MarketsBasista Kiss, Gene Simmons, przyznał, że zainwestował w Cardano. Ponoć kupił kryptowalutę za 300 000 dolarów.

  • Gene Simmons od dawna chwali się swoimi inwestycjami. Teraz postawił na Cardano.
  • Wcześniej kupił DOGE, BTC i ETH.

Gene Simmons inwestuje w Cardano

Legendarny basista zespołu rockowego Kiss, Gene Simmons, ogłosił, że zainwestował w Cardano (ADA). Napisał o tym na Twitterze. Chodzi o inwestycję wartą aż 300 000 dolarów. Podkreślił, że nie jest analitykiem finansowym, ale gwiazdą rocka i chce tylko podzielić się z fanami projektami, w które wierzy. Dodał, że zdecydowanie nie sugeruje nikomu kupowania ADA.

Te artykuły również Cię zainteresują
Założyciel Cardano i współzałożyciel Ethereum, Charles Hoskinson, powitał Simmonsa w społeczności ADA i zaprosił go do skontaktowania się z nim za pośrednictwem prywatnej wiadomości, gdyby potrzebował wsparcia.

Simmons nawiązał też kontakt z niektórymi ze swoich fanów, udzielając porad, gdzie mogą kupić token.

Artyści stawiają na kryptowaluty

Wcześniej Simmons przyznał, że zainwestował w Bitcoina i to jeszcze w 2017 roku. Potem kupił DogeCoiny, polecane przez Elona Muska.

Początkiem lutego ujawnił również, że wcześniej kupił ETH za 300 000 USD po kursie ok. 300 USD i Binance Coiny (BNB) za 300 000 USD.

Niektórzy w społeczności kryptowalut wydają się sceptyczni co do nowo odkrytej pasji Simmonsa do Cardano.

– Co się stało z monetą DOGE? Czy to nie była twoja ulubiona moneta kilka dni temu? – pytał jeden z nich.

Warto dodać, że lider Kiss nie jest jedynym muzykiem, który inwestuje w kryptowaluty. Mocno otwarci na nowinki technologiczne są np. raperzy. Jay-Z inwestuje w blockchainowy projekt założyciela Twittera, Jacka Dorsey’a. Wcześniej swoją sympatię do cyfrowych walut wykazywali np. Snoop Dogg czy 50 Cent. W 2014 r. swoje albumy za BTC sprzedawała też metalowa grupa Mastodon.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs cdr | rekomendacje giełdowe 2020 | koszt dolara | index dax | biomed kurs |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here