Naga MarketsMurapol wprowadził do oferty 108 mieszkań w Osiedlu Smart w ToruniuGrupa Murapol wprowadziła do oferty 108 mieszkań, które powstaną w I etapie nowego projektu – Murapol Osiedle Smart w Toruniu, podał deweloper.

“W ofercie nowego osiedla przy ul. Strobanda dostępne są mieszkania o zróżnicowanej gamie układów i metraży, kawalerki oraz lokale 2-, 3- i 4- pokojowe o powierzchni od 29 do 64 m2” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują

Mieszkania w rozwijającej się części miasta cieszą się dużym zainteresowaniem

“Murapol Osiedle Smart powstanie nieopodal naszej wcześniejszej inwestycji, którą zrealizowaliśmy także przy ul. Strobanda – Murapol Nowy Toruń. W ramach tego projektu dostarczyliśmy na toruński rynek blisko 500 mieszkań w siedmiu 3-piętrowych budynkach. Zdobyte doświadczenie oraz obserwacje z realizacji tego przedsięwzięcia, pokazały nam, że osiedle Jar to dobre miejsce do inwestowania. Mieszkania w zielonej, rozwijającej się części miasta, a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej ze ścisłym centrum cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób poszukujących własnego M w Toruniu” – powiedział prezes Nikodem Iskra, cytowany w materiale.

Murapol jest ogólnopolskim deweloperem działającym w obszarze budownictwa mieszkaniowego. W 2019 r. sprzedał 3 674 mieszkania.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here