Naga MarketsRobert Kiyosaki, autor bestsellerowej książki „Bogaty ojciec, biedny ojciec” uważa, że cena Bitcoina wzrośnie w 2021 roku do 50 000 dolarów. W jego ocenie, za tak zaczną aprecjację BTC odpowiedzialny będzie “mur pieniędzy instytucjonalnych”, który może spowodować dalszy wzrost notowań najstarszej z walut wirtualnych.

  • Bitcoin coraz bliżej 20 tys. USD
  • Zdaniem autora bestsellerowej książki „Bogaty ojciec, biedny ojciec”, cena BTC wzrośnie w przyszłym roku do 50 tys. USD
  • Napływ kapitału instytucyjnego wywinduje cenę BTC

Pieniądze instytucjonalne zaleją rynek kryptowalut

Cena Bitcoina oscyluje obecnie w okolicy 19 500 USD. Zdaniem Roberta Kiyosakiego, to niemal promocyjna cena i jedna z ostatnich okazji, by kupić BTC poniżej 20 000 USD.

Te artykuły również Cię zainteresują
Autor bestsellerowej książki „Bogaty ojciec, biedny ojciec” przyznał, iż cieszy się, że kupił już Bitcoina. W jego ocenie, następny przystanek to 50 000 USD.

– Ściana pieniędzy instytucjonalnych nadchodzi w 2021 r. Kup poniżej 20 tys. dolarów. Jeśli przegapiłeś Bitcoina, kup srebro (…) Ameryka w tarapatach. Przyszłość jasna dla złota, srebra i Bitcoina – uważa Kiyosaki.

Warto w tym miejscu zwrócić uwagę, że gdyby cena bTC wzrosła do zakładanych przez popularnego inwestora 50 tys. dolarów, jego kapitalizacja rynkowa osiągnęłaby barierę 928 miliardów dolarów, co stanowiłoby około 10,3% kapitalizacji rynkowej złota w porównaniu do obecnych 2,9%.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułFundusze shortują CD Projekt! Cyberpunk 2077 pogrąży CDR?
Następny artykułKredyt Inkaso złożył prospekt emisyjny do KNF wz. z emisją obligacji
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here