CMC Markets

Już dziś rozpoczynają się piłkarskie mistrzostwa świata. Turniej rozgrywany będzie na rosyjskich stadionach od 14 czerwca do 15 lipca 2018 roku. Weźmie w nim udział także reprezentacja Polski. Z tej okazji zapraszamy wszystkich czytelników do wzięcia udziału we wspólnej zabawie polegającej na typowaniu wyników spotkań na naszym forum w dziale “na każdy temat”. Jeśli nie jesteś członkiem forum, żaden problem, wystarczy adres e-mail, wybór hasła i aktywacja przez e-mail. Cała procedura trwa kilka minut.

MUNDIAL 2018 – KONKURS TYPOWANIA WYNIKÓW

Zasady gry są niezwykle proste:

• typujesz 1- jeżeli uważasz, że wygra drużyna podana jako pierwsza, X- jeżeli uważasz, że padnie remis, 2- wygra drugi zespół
  • jeżeli trafisz otrzymujesz 1 punkt, jeżeli nie 0 punktów
  • przez cały turniej, także w fazie pucharowej, liczy się wynik w regulaminowym czasie (90 minut + czas doliczony przez sędziego, bez dogrywki czy rzutów karnych)
  • czas na oddanie typów mija wraz z pierwszym gwizdkiem danego spotkania
  • konkurs wygra zawodnik, który po zakończeniu finału zgromadzi najwięcej punktów. W przypadku równej ilości punktów, decyduje lepsze typowanie finału, następnie meczy półfinałowych, następnie lepszy wynik punktowy uzyskany w typowaniu ćwierćfinałów.

Dla najlepszych typerów przygotowaliśmy małe niespodzianki m.in książki o tematyce spekulacji:

A także, dla zwycięzcy – wejściówkę VIP na FxCuffs (z lunchami, wejściem na płatne sobotnie warsztaty, strefą VIP oraz strefą VIP na Afterparty)

Już teraz można oddawać typy na pierwszą serię spotkań. Rozpocznie się ona w czwartek 14 czerwca o godzinie 17:00, meczem Rosji z Arabią Saudyjską. Typować można wyników całej pierwszej kolejki, także mecz Polski z Senegalem.