TMS


Trwają piłkarskie mistrzostwa świata. Turniej rozgrywany będzie na rosyjskich stadionach od 14 czerwca do 15 lipca 2018 roku. Weźmie w nim udział także reprezentacja Polski. Z tej okazji zapraszamy wszystkich czytelników do wzięcia udziału we wspólnej zabawie polegającej na typowaniu wyników spotkań na naszym forum w dziale “na każdy temat”. Jeśli nie jesteś członkiem forum, żaden problem, wystarczy adres e-mail, wybór hasła i aktywacja przez e-mail. Cała procedura trwa kilka minut.

MUNDIAL 2018 – KONKURS TYPOWANIA WYNIKÓW

Klasyfikacja po meczu Argentyna – Chorwacja:

Na forum można już typować 3 kolejkę spotkań, która rozpoczyna się w poniedziałek, meczem Rosja – Urugwaj.

Zasady gry są niezwykle proste:

  • typujesz 1- jeżeli uważasz, że wygra drużyna podana jako pierwsza, X- jeżeli uważasz, że padnie remis, 2- wygra drugi zespół
  • jeżeli trafisz otrzymujesz 1 punkt, jeżeli nie 0 punktów
  • przez cały turniej, także w fazie pucharowej, liczy się wynik w regulaminowym czasie (90 minut + czas doliczony przez sędziego, bez dogrywki czy rzutów karnych)
  • czas na oddanie typów mija wraz z pierwszym gwizdkiem danego spotkania
  • konkurs wygra zawodnik, który po zakończeniu finału zgromadzi najwięcej punktów. W przypadku równej ilości punktów, decyduje lepsze typowanie finału, następnie meczy półfinałowych, następnie lepszy wynik punktowy uzyskany w typowaniu ćwierćfinałów.

Dla najlepszych typerów przygotowaliśmy małe niespodzianki m.in książki o tematyce spekulacji:

A także, dla zwycięzcy – wejściówkę VIP na FxCuffs (z lunchami, wejściem na płatne sobotnie warsztaty, strefą VIP oraz strefą VIP na Afterparty)

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy!Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here