Naga MarketsWitam

Dzisiejsze popołudnie dało mi trochę popalić.
Pomimo iż rynek był dziś bardzo ładny, zwłaszcza na kablu, to nie mogłem się wstrzelić, wszystko uciekało i nie zawarłem żadnej pozycji, koncentracja dziś u mnie leżała na całej linii.
Po zrobieniu sobie przerwy, siadłem ponownie do komputera.

Pozycja Long na EURJPY
EURJPY w ciągu ostatnich kilku godzinach wpadł w konsolidację, jednak dość czytelna ze stosunkowo równymi poziomami, to też podjąłem decyzję o zawarcia pozycji na odbicie od dołków które sobie zrobił.
Pozycje planowałem otworzyć 2-3 pipsy niżej, ale akurat był mały ruch w górę i weszło ciut wyżej, bywa.Miałem sporo szczęścia z tą pozycją gdyż kurs kilkukrotnie dochodził do SL i brakowało zaledwie ..0.1 pipsa aby zamknęło, dawno tak nie miałem aby być tak blisko SL i pozycji nie zamknęło jakimś drobnym wybiciem. Widać na screenie jak niewiele brakowało :]Pozycja zamknięta kilka pipsów przed TP, wolałem nie ryzykować dla tych kilku pipsów i zamknąłem pozycje.Pozycja : Long EURJPY
Poziom wejścia : 128,498
SL : 128,427 ( 7,1 pipsa )
TP : 128,731
Cena zamknięcia : 128,694
Zysk : +19,6 pipsa

Podsumowując : Pozycja za wyjątkiem drobnego poślizgu przy wejściu i bliskości SL ok, poszło jak należy. Jak na razie tydzień idzie zgodnie z planem.

Pytania ? Piszcie na michal.zbrog@szkoleniaforex.com

Pozdrawiam
MichałŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>
Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here