Naga MarketsLogo2013-06-20-01Witam wszystkich

Pozycja jeszcze z piątku.
W tym tygodniu nie będę grał, pora na tydzień wolnego.

Long na Edku, zagranie na odbicie od oporu z H1, przy czym wejście z M1 w celu większej precyzji. Z powodu mojego chwilowego zagapienia, spóźniłem się odrobinę z pozycją i weszło ciut wyżej, ale wszystko w marginesie błędu. SL poniżej dołka, przy TP liczyłem na mocny ruch w górę, do szczytów z H1, choć to wersja optymistyczna.

Long edek 2013-07-19

SL przesunięty na plus, pod kolejną korektę która się zrobiła w tym ruchu w górę.

Przestawienie SL 2013-07-19

Kolejne przesunięcie SL pod kolejna korektę ruchu w górę.

Kolejne przestawienie SL 2013-07-19

Zamknięcie pozycji nastąpiło po zbyt dużej korekcie ruchu i chwyciło SL. Przy takim ruchu nie powinno już tak korygować, co prawda doszliśmy już do lokalnego SR i istniało duże prawdopodobieństwo większego ruchu przeciwnego, ale kto nie ryzykuje ten nie je 🙂

Zamknięcie przez przestawiony SL 2013-07-19

Pozycja : long EURUSD
Poziom wejścia : 1,31033
SL : 1,30924 ( 10,9 pipsa ) spory, ale warty ryzyka
TP : 1,31426
Cena zamknięcia : 1,31277
Zysk : +24,4

Pozycja szła zgodnie z oczekiwaniem, korekty w trakcie równomierne, gdzie były przestawiane SL już na plus. Ostatni ruch się nie wykonał, tylko kurs zaczął coraz bardziej opadać, co spowodowało zamknięcie pozycji na SL przestawionym na plus.
Spodziewałem się trochę lepszego wyniku, docelowo ok 60 pipsów, zwłaszcza ze na ten setup czekałem od czwartku, no ale nie można mieć wszystkiego.

Ps. Dostałem informację żeby robić screeny i opisy z pełnego wykresu na całe okno. Otóż nie będę tego robić, gdyż zajmuje to czas oraz jest, przede wszystkim, sprzeczne z moją strategią i komfortem gry. Jak ktoś lubi grać na wykresie na cały ekran to proszę bardzo, choć moim zdaniem jest to błędem i można bardziej sobie ułatwić życie, przez odpowiednie ustawienie wykresów.

Pytania ? michal.zbrog@szkoleniaforex.com

Pozdrawiam
MichałConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here