Naga MarketsKontynuując rozpoczętą w ubiegłym tygodniu tradycję, już dziś na naszych TJSowych ekranach zagości Agnieszka Śpica, ekspert od programowania MQL.

“MQL od kuchni” to nowy cykl w którym będziemy odkrywać tajniki programowania MQL i przechodzić stopniowo od prostych wskaźników, aż po skomplikowane strategie inwestycyjne.

Na drugim spotkaniu na żywo prześledzimy podstawy programowania i główne zasady języka. Wszystko na przykładzie kolejnego wskaźnika (obejmowanie świec) który sami zaprogramujemy.

Zachętamy do programowania razem w znami w czasie rzeczywistym. Wszystkich zachęcamy do aktywnego udziału i zadawania pytań. Można to robić bezpośrednio na kanale YouTube.

Obejrzyj transmisję na żywo

Srebro droższe od złota

Już jutro o godzinie 14:00 odbędzie się natomiast 90. już spotkanie Trading Jam Session, podczas którego gościem specjalnym będzie Tomasz Nykiel, ekspert rynku metali szlachetnych.

Podczas spotkania porozmawiamy o historii srebra jego teraźniejszości oraz przyszłości.
Postaramy się odpowiedzieć na pytania:

  • Czy srebro może być droższe niż złoto?
  • Czy wybrać srebro fizyczne czy papierowe?
  • Czy lepiej inwestować w sztabki czy monety?
  • Czy biżuteria jest dobrą inwestycją?

Na te, oraz wiele innych pytań poznamy odpowiedź już w najbliższy piątek.

Obejrzyj transmisję na żywoConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSzanse na większą zmienność za sprawą Mario Draghi’ego
Następny artykułJaka jest cena Bitcoin Gold? Inwestorzy nadal niepewni
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here