Naga MarketsDwa tygodnie temu Justin Bennett zauważył duży układ RGR na parze walutowej GBPAUD. Dziś poznaliśmy aktualizację jego spojrzenia na ten rynek. Bennett zauważa, iż dotarliśmy do linii szyi i jej przebicie wraz z zasięgiem 1200 pips jest wysoce prawdopodobne.


Justin zauważa, iż sytuacja ma się podobnie na crossie EURAUD, gdzie brakuje 300 pips do linii szyi, podczas gdy na GBPAUD właśnie obserwujemy test tej istotnej linii.

Jeśli chodzi o GBPAUD, układ głowy z ramionami, który zaczął się tworzyć w listopadzie, ma przybliżony zakres 1200 pipsów. To sprawia, iż zasięg ruchu wypada gdzieś w rejonie 1.6300. Nieco niżej znajduje się istotne wsparcie 1.6170, gdzie znajdują się minima z sierpnia i września ubiegłego roku. – napisał Bennett

Partnerem codziennych analiz jest broker Dukascopy Europe dający swoim klientom dostęp do rachunków ECN, również w polskich złotych.

Handluj na walutach, indeksach i towarach dzięki Swiss FX & CFD Marketplace. Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz!

Dla autora potwierdzeniem przełamania linii szyi będzie dzienne zamknięcie poniżej poziomu 1,7520. Kluczowe wsparcie pod linią szyi znajduje się na czerwcowym dołku w okolicach 1.7390. Jeśli i ten poziom zostanie przebity następne wsparcie jest na poziomie 1.7100, co jest również bardzo zbliżone z poziomem 50% zniesienia Fibo mierzonego od 2016 do 2018 roku o łącznym zasięgu 2800 pipsów. Dziś para GBPAUD rozpoczęła atak na linie szyi, przebijając ją o ponad 50 pips do godziny 9:00.

Zgodnie z zaleceniami autora, należy oczekiwać na dzienne zamknięcie, które może być początkiem silniejszego ruchu. Należy pamiętać, że wykresy Justina Bennetta mają ustawiony czas panujący w Nowym Jorku (EST).Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 07.08.2018
Następny artykułKomentarz walutowy – przełom w japońskiej polityce pieniężnej?
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here