Naga MarketsLust from Beyond movie games
Lust from Beyond, psychologiczny horror od Movie Games

26 lutego na platformie Steam została opublikowana strona gry Lust from Beyond – psychologicznego horroru od Movie Games. Tytuł osadzony jest w uniwersum Lust for Darkness, produkcji, która w 2018 roku, w niecałe dwa dni po premierze, dzięki świetnym wynikom sprzedażowym, zwróciła wszystkie koszty produkcji. Kontynuacja serii premierę będzie miała jeszcze w 2019 roku.


Lust from Beyond to horror psychologiczny z elementami erotyki i okultyzmu. Główny bohater, Victor Holloway to antykwariusz nękany niepokojącymi wizjami krainy pełnej rozkoszy i bólu. Poszukiwania źródła tych halucynacji doprowadzają go do Kultu Ekstazy, którego członkiem postanawia zostać. Zagłębiając się w struktury Kultu, główny bohater powoli zaczyna odczuwać deficyt satysfakcji płynącej z ziemskich uciech. Skupiając się na urzekających wizjach, Victor odnajduje w sobie dar, który pozwala mu wraz z innymi kultystami podjąć próbę dostania się do Lusst’ghaa – Krainy Rozkoszy, znajdującej się poza granicami rzeczywistości.

Lust from Beyond to krok dalej w każdej kwestii – zarówno produkcyjnej, jak i koncepcyjnej. Podczas tworzenia części pierwszej byliśmy młodym i niedoświadczonym zespołem developerskim. Teraz, poza szczerą pasją, jesteśmy wyposażeni w umiejętności rzemieślnicze. Dzięki unikatowemu połączeniu zdolności artystycznych z technicznymi, wierzymy że możemy zaskoczyć graczy na nowe sposoby. Lust from Beyond ma być wycieczką w bluźnierczy świat, który wywoła w nas jednocześnie fascynację i strach – mówi Michał Ciastoń, założyciel studia Movie Games Lunarium. – Wydając Lust for Darkness, zaintrygowaliśmy graczy wyjątkowym połączeniem artyzmu, erotyki i horroru. Grzechem byłoby nie wznieść tego na nowy poziom.

Horror Lust for Darkness w 2018 roku zadebiutował na Kickstarterze, gdzie osiągnął ponad 600% założonego celu. Dodatkowo, dzięki swojej kontrowersyjnej tematyce i ciekawej historii przykuł uwagę mediów na całym świecie, a w konsekwencji osiągnął imponujące wyniki sprzedażowe.

Produkcja Lust for Darkness to idealny przykład realizacji strategii Movie Games. Chcemy aby każdy produkowany tytuł, wydana gra, niosła ze sobą korzyści na kilku płaszczyznach. Priorytetem jest sukces finansowy, który w przypadku Lust For Darkness zdecydowanie został osiągnięty. Jednak na równi z sukcesem jednej produkcji stoi długoterminowy rozwój zespołu i jego gotowość do tworzenia coraz większych gier. Ten rozwój właśnie, którego istotną rolę potwierdzają wyniki sprzedażowe, stanowi kluczową część DNA Movie Games S.A. – mówi Mateusz Wcześniak, Prezes i Współzałożyciel Movie Games. – Zapał i ambicja Movie Games Lunarium, wspierane i rozwijane podczas naszej współpracy, pozwalają nam dzisiaj powiedzieć, że tak znaczący wzrost jakości pomiędzy pierwszym, a kolejnym tytułem stanowi właśnie nasz największy sukces.

Lust from Beyond zostało zaprezentowane na platformie Steam. Premiera gry przewidywana jest jeszcze na rok 2019.

Link do strony na platformie STEAM: https://store.steampowered.com/app/1035120/Lust_from_Beyond/Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here