Naga MarketsMovie Games: Tobiasz Piątkowski został nowym art directorem działu marketingu spółkiTobiasz Piątkowski, doświadczony creativedirector, concept designer i scenarzysta, objął funkcję art directora w Movie Games S.A. – spółce NewConnect produkującej i wydającej gry wideo. Dotychczas Tobiasz Piątkowski związany był m.in. ze studiem Platige Image (reklama, cinematiki do gier, efekty wizualne i postprodukcja, oprawa eventów) oraz Juice (animacja komputerowa).

Movie Games ma nowego art director’a

Uczestniczył w takich projektach jak Ambition, realizowane na zlecenie Europejskiej Agencji Kosmicznej, Legendy Polskie Allegro czy Multikino: Rodzina do kina. Jest jedną z najznamienitszych figur polskiego komiksu – scenarzystą cykli 48 stron, Pierwsza Brygada i Bradl.Movie Games to producent i wydawca opiekujący się obecnie 11 studiami, z których X jest notowanych na NewConnect, w tym DRAGO entertainment i Road Studio. W roku 2021 Movie Games S.A. oba nowe tytuły Movie Games okazały się komercyjnym sukcesem: Lust from Beyond oraz Gas Station Simulator.

Jako art director Tobiasz Piątkowski będzie dbał nad wizualną formą komunikacji, a także brał udział w pracach kreatywnych zarówno działu marketingu, jak i chętnych do współpracy zespołów developerskich.

– Przez lata językiem popkultury był komiks, natomiast dziś są nim gry komputerowe. Wraz z otaczającymi je treściami, dają ogromne możliwości ekspresji, zwłaszcza w przypadku produkcji tak pomysłowych i przemawiających do graczy jak repertuar Movie Games. Cieszę się na nadchodzący rok, ponieważ wartości artystyczne i potencjał komunikacyjny są bardzo duże w każdym z naszych nadchodzących tytułów – mówi Tobiasz Piątkowski.

– Poznałem Tobiasza jeszcze zajmując się business developmentem w Platige Image. Zawsze miałem nadzieję, że nadarzy się okazja, by współpracować na jednej płaszczyźnie. Movie Games dał nam taką możliwość, z czego niezmiernie się cieszę, ponieważ Tobiasz to światowej klasy artysta, a jego obecność w zespole to kolejny duży krok w stronę wzmocnienia marki oraz profesjonalizacji wewnętrznej działalności spółki – mówi Piotr Gnyp, Chief Marketing Officer Movie Games.

Obecnie Movie Games pracuje nad takimi grami jak Fire Commander, Alaskan Truck Simulator czy MythBusters: The Game, jak również nad nieogłoszonymi jeszcze projektami.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: Forint kurs | euro hrywna | kurs franka sprzedaż | rubel pln | polenergia akcje kupno | eurocash akcje rekomendacje | celon pharma giełda |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here