Naga MarketsMovie Games – świetne wyniki i oczekiwanie na sukces „Lust From Beyond” - zapiski giełdowego spekulantaNotowany na rynku NewConnect producent gier, Movie Games pokazał wczoraj wyniki za III kwartał. Raport wygląda okazale, gdyż spółka odnotowała 1,94 mln zł zysku netto wobec 0,26 mln zł zysku rok wcześniej. Zysk operacyjny wyniósł 1,51 mln zł wobec 0,32 mln zł zysku rok wcześniej. Przychody ze sprzedaży sięgnęły 2,98 mln zł wobec 1,09 mln zł rok wcześniej. Świetnie wyglądają także zsumowane wyniki od początku roku. Po 3 kwartałach spółka ma5,97 mln zł zysku netto w porównaniu z 0,93 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach ze sprzedaży w wysokości 9,94 mln zł w porównaniu z 3,54 mln zł rok wcześniej.

  • Movie Games pokazuje świetne wyniki
  • „Lust From Beyond” ma być wielkim hitem na miarę „Drug Dealer Simulator”

Oczywiście są to wyniki jednostkowe, jednak sytuacja mniejszych podmiotów z grupy nie ma na razie wpływu na wyniki całej grupy. Największym hitem spółki jest jak dotąd „Drug Dealer Simulator”. Gra została ciepło przyjęta i notuje wysokie oceny. Koszty produkcji zwróciły się w niecałą godzinę od rozpoczęcia sprzedaży, a w trzy dni grę zakupiło niemal 55 tysięcy osób. Do dzisiaj gra sprzedała się w blisko 200 tysiącach egzemplarzy. Obecnie najbardziej kluczowym tytułem jest horror z elementami erotyki czyli „Lust From Beyond”.

Te artykuły również Cię zainteresują

Czas na wybicie kluczowego oporu

Wydany wcześniej prolog gry z podtytułem „Scarlet” zebrał sporo pozytywnych opinii. Zdaniem spółki, sugeruje to, że można liczyć na porównywalny sukces jak w przypadku „Drug Dealer Simulator”. Po około 45% korekcie, na wykresie trwa próba jej zakończenia. Jest na co czekać, więc wydaje się, że wybicie oporu przy 106 zł będzie czytelnym sygnałem powrotu kursu do głównego trendu.

movie games


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here