Naga MarketsMovie Games - sukces emisji spółki zależnej - zapiski giełdowego spekulantaW ubiegłym tygodniu jedna ze spółek zależnych Movie Games informowała, że jej gra trafiła na listę życzeń portalu Steam, mając spory potencjał sprzedażowy. W poniedziałek kolejne studio z Grupy Movie Games – Brave Lamb Studio, producent gier w segmencie Indie Premium, poinformowało o zakończeniu ze sporym sukcesem ofertę publiczną akcji serii B. Udało się pozyskać 1,2 mln zł, które zostaną przeznaczone na rozwój projektu Field Hospital. Movie Games będzie wydawcą tej gry. Pod koniec I kwartału ma się pojawić zwiastun gry. „W ramach rozgrywki gracz będzie zarządzał przyfrontowym szpitalem polowym podczas I wojny Światowej.

  • Spółka zależna udanie przeprowadziła emisję akcji
  • Brave Lamb Studio pracuje nad grą “Field Hospital”

Zadaniem gracza będzie m.in. podejmowanie trudnych moralnych decyzji od których będzie zależało życie i śmierć pojedynczych żołnierzy, utrzymywanie obrony szpitala polowego oraz budowanie jego struktury, przy jednoczesnej, coraz trudniejszej walce o zasoby” – podano w opisie projektu. Jest to najważniejszy projekt studia w tym roku, dlatego cieszy spore zainteresowanie podczas emisji nowych akcji. Gra ma się ukazać na platformy PC, PS5 oraz konsole z rodziny Xbox Series  w IV kwartale 2022 roku. Twórcy gry szacują, że gra osiągnie sprzedaż na poziomie kilkuset tysięcy sztuk w pierwszych 24 miesiącach po premierze.

Te artykuły również Cię zainteresują
Test oporu

Warto dodać, że Brave Lamb Studio składa się z bardzo doświadczonych specjalistów, pracujących wcześniej w takich firmach jak Techland, CD Projekt czy People Can Fly. Patrząc na wykres Movie Games, wydaje się, że obecnie rynek najbardziej wyczekuje jednak na kilkukrotnie przesuwaną premierę ważnej gry Lust From Beyond.

movie games


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here