Naga MarketsNapis success sukces na podwieszonych kartkachMovie Games sprzedał dotychczas ponad 100 tys. egzemplarzy gry “Drug Dealer Simulator”, podała spółka.

Movie Games notuje wielki sukces nowej gry

“Gra ‘Drug Dealer Simulator’, która miała swoją premierę na platformie Steam w dniu 16 kwietnia 2020 roku o godzinie 17:00 na chwilę sporządzania niniejszego raportu bieżącego została sprzedana w ilości ponad 100 000 sztuk. Dodatkowo lista graczy oczekujących na zakup gry ‘wishlista’ wynosi około 185 000” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Gra znalazła się na 1 miejscu tzw. Global Top Seller platformy Steam oraz spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem graczy skutkującym oceną na poziomie 91%, który nadal utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie, podano także.

“W związku z ogromnym zainteresowaniem grą, emitent ma w planach dalszy jej rozwój” – podsumowano.

Movie Games jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Aleksego Uchańskiego i Mateusza Wcześniaka. Inwestorami w spółce są PlayWay – producent i wydawca gier komputerowych notowany na GPW w Warszawie oraz Fundusz Stabilnego Rozwoju. Obecnie spółka zatrudnia kilkadziesiąt osób, które pracują nad ponad dziesięcioma produkcjami. Zespoły deweloperskie działają w biurach w województwach mazowieckim, wielkopolskim, małopolskim i na Śląsku. Spółka debiutowała na NewConnect w grudniu 2018 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here