Naga Markets

Movie Games S.A., notowany na NewConnect wydawca gier, zaprezentował dziś cztery gry w ramach Future Games Show – jednego z największych wydarzeń branży gamingowej na świecie, w tym roku zastępującym targi E3. Na łamach telewizji internetowej Comparic24.TV o godz. 18:00 odbędzie się czat inwestorski z prezesem spółki, Kamilem Mańko. Zapraszamy do zadawania pytań na żywo!

  • Gość czatu inwestorskiego: Kamil Mańko, Prezes Movie Games VR
  • Zapraszamy do zadawania pytań na żywo
  • Program poprowadzi Krzysztof Kamiński, Comparic24.tvComparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułKurs głównej pary walutowej EUR/USD znajduje się na poziomie 1,04113
Następny artykułFragiolig Holdings nabędzie 2,3 mln akcji Atlas Estates w wyniku wezwania
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here