Naga MarketsMovie Games przesunął debiut gry 'Lust From Beyond' na 11 lutego 2021 r.Data premiery gry “Lust From Beyond” na platformie Steam, z uwagi na obecną, sytuację rynkową w sektorze gamingu, została przesunięta na 11 lutego 2021 r., podało Movie Games. Gra miała zadebiutować wcześniej w IV kw. 2020 r.

Movie Games ustaliło, że przesunięcie premiery gry będzie korzystniejsze

“Zarząd Movie Games z siedzibą w Warszawie informuje, iż data premiery gry ‘Lust From Beyond’ na platformie Steam z uwagi na obecną, sytuację rynkową w sektorze gamingu, została przesunięta na dzień 11 lutego 2021 r. W ocenie emitenta, nowa data premiery gry, ustanowiona w nowym roku kalendarzowym oraz dodatkowo bliska globalnemu wydarzeniu obchodzonym 14 lutego 2021 r. będzie stanowiła korzystne okno wydawnicze, które pozwoli osiągnąć lepszą sprzedaż gry” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Według spółki, na dzień 18 grudnia lista graczy oczekujących na zakup gry znacząco przekroczyła poziom 150 tys.

“Wynik ten został osiągnięty bez znacznych działań marketingowych wykonanych po stronie emitenta, zaś przyrosty wishlisty utrzymują się na imponującym poziomie od wielu miesięcy” – czytamy także.

Movie Games jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Aleksego Uchańskiego i Mateusza Wcześniaka. Inwestorami w spółce są PlayWay – producent i wydawca gier komputerowych notowany na GPW w Warszawie oraz Fundusz Stabilnego Rozwoju. Obecnie spółka zatrudnia kilkadziesiąt osób, które pracują nad ponad dziesięcioma produkcjami. Zespoły deweloperskie działają w biurach w województwach mazowieckim, wielkopolskim, małopolskim i na Śląsku. Spółka debiutowała na NewConnect w grudniu 2018 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here