Naga Markets

Movie Games planuje premierę gry 'Drug Dealer Simulator 2' na 2023 rokWarszawa, 18.10.2022 (ISBnews) – Movie Games zapowiedziało na 2023 r. grę “Drug Dealer Simulator 2” oraz – na drugą połowę listopada br. – rozbudowany, darmowy update pierwszej części gry, rozbudowujący ją o nowe mechaniki i elementy fabularne, podała spółka.

“Drug Dealer Simulator 2” dla Movie Games produkuje ponownie Byterunners Game Studio, podano.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z sukcesów pierwszego ‘DDS’. Sequel to dla nas jako Movie Games bardzo ważny projekt, ponieważ wraz z nim marka przekształci się w serię, otwierając przed nami nowe możliwości. Jednocześnie działamy w kierunku połączenia serii z niezwykle popularnym serialem telewizyjnym ‘Narcos’, którego kolejny sezon będzie mieć premierę w sierpniu. Dokładamy wszelkich starań, aby wspomóc rozwój uniwersum ‘Drug Dealer Simulator'” – powiedział CEO Movie Games Mateusz Wcześniak, cytowany w komunikacie.

“Premiera ‘Drug Dealer Simulator 2’ na PC wstępnie zaplanowana jest na rok 2023, lecz na ostateczny termin wpływ będą mieć uwarunkowania produkcyjne i marketingowe. Byterunners i Movie Games pracują również nad dużą, darmową aktualizacją do pierwszej części gry, zatytułowaną ‘Drug Dealer Simulator: Endgame’, wprowadzającą nowe wątki fabularne, postacie i mechaniki. Aktualizacja powinna pojawić się w drugiej połowie listopada” – czytamy w komunikacie.

“Drug Dealer Simulator 2” (DDS2) to gra akcji z perspektywy pierwszej osoby (FPP), w których wcielamy się w dilera narkotykowego. Do jego zadań należy rozbudowa infrastruktury produkcyjno-handlowej, poszerzanie rynku odbiorców, zarządzanie członkami własnego gangu, konkurowanie z innymi kartelami narkotykowymi, a także unikanie spotkań z policją.

“Fabuła ‘dwójki’ rozgrywać się będzie w dużym, dynamicznym, otwartym świecie osadzonym na fikcyjnej wyspie Isla Sombra inspirowanej Karaibami. To pełne przestępców centrum produkcji i handlu narkotyków. Fabuła DDS2 osadzona jest we wczesnych latach 2000, a gracz wciela się w postać Eddiego, mentora głównego bohatera oryginału” – czytamy dalej.

Movie Games jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Aleksego Uchańskiego i Mateusza Wcześniaka. W skład grupy kapitałowej spółki wchodzą m.in. Road Studio, True Games, Goat Gamez czy Movie Games Mobile. Spółka debiutowała na NewConnect w grudniu 2018 r.

(ISBnews)

XTBŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułWIG20 wzrósł wczoraj o 1,2 procent. Sektorowo dobrze radziło sobie aż 9 indeksów branżowych
Następny artykułEUR/USD pozostanie w fazie konsolidacji – prognozuje OCBC
isbnews agencja informacyjna
Agencja informacyjna ISBnews została założona przez dziennikarzy byłej agencji Internet Securities Businesswire, należącej do Euromoney Polska. Pod adresem portal.isbnews.pl prowadzimy serwis działający w czasie rzeczywistym, dostarczający informacje ekonomiczne dla inwestorów (zarówno instytucjonalnych, jak i indywidualnych). ISBnews Informacyjny Serwis Biznesowy w formie spółki dziennikarskiej funkcjonuje od 1 października 2012 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here