Naga MarketsMovie Games - nowe maksima przy mocnych obrotach. Powodem umowa z Robertem LewandowskimNotowana na rynku NewConnect spółka zajmująca się produkcją gier komputerowych – Movie Games zyskiwała podczas dzisiejszej sesji 15% przy wyraźnie podwyższonych obrotach. Okazało się, że powodem zwyżki w mocnym stylu była informacja o zawarciu umowy inwestycyjnej z Filipem Szklarzewskim oraz Robertem Lewandowskim, której celem jest powołanie wspólnej spółki zajmującej się produkcją gier o tematyce sportowej.

  • Movie Games zawarł umowę z Robertem Lewandowskim
  • Ma powstać gra pokazująca kulisy spotkań piłkarskich
  • Kurs rośnie o 15% przy podwyższonych obrotach

“Z innowacjami staram się być na bieżąco, chętnie korzystam z nich na co dzień. Sam rynek związany z nowoczesnymi technologiami, w tym rynek gier komputerowych, obserwuję od dłuższego czasu i widzę ogromny potencjał w tym segmencie. Współpraca z Movie Games to dodatkowo możliwość pokazania piłki nożnej od kuchni i będziemy to robić jako pierwsi” – powiedział Robert Lewandowski, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Współpraca zakłada m.in chęć stworzenia gry, która pokazywałaby wszystko to co dzieje się po za samym meczem piłkarskim.

“Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością nawiązania tej współpracy. Piłkarskie doświadczenie Roberta będzie bezcenne przy produkcji gier sportowych. Jako niezaprzeczalnie jeden z najbardziej znanych piłkarzy na świecie, pomoże nam nie tylko w realny sposób przedstawić świat sportu, ale także odwzorować prawdziwe emocje panujące za kurtyną samej rozgrywki” – powiedział prezes Movie Games Mateusz Wcześniak, cytowany w komunikacie.

Nowe maksima przy rosnących obrotach

Na wykresie widzimy ciekawą sytuację, otóż mocniejsza korekta wyhamowała przy linii trendu, a następna reakcja popytu i wyjście na nowe maksima odbywa się przy wyraźnym wzroście wolumenu. Taka sytuacja zwiększa szanse na kontynuowanie wzrostów. Warto mieć na uwadze, że mimo już dużych wzrostów, branże gier uważa się za wygranego pandemii. Oczekiwania na dobre wyniki w kolejnych kwartałach bieżącego roku może pchać kursy spółek na coraz wyższe poziomy.

movie games


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here