Naga MarketsForever Entertainment [FOR], Mirbud [MRB] – Gorące spółki dniaSpółka Movie Games poinformowała wczoraj, że jej nowa gra „Drug Dealer Simulator” sprzedał się już w ponad 100 tysiącach egzemplarzy. Gra zadebiutowała 16 kwietnia i wciąż lista graczy oczekujących na zakup wynosi około 185 tysięcy. „Gra znalazła się na 1 miejscu tzw. Global Top Seller platformy Steam oraz spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem graczy skutkującym oceną na poziomie 91%, który nadal utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie” – dodano w komunikacie. W związku z dużym sukcesem, spółka już wcześniej wspominała o rozwoju gry.

  • „Drug Dealer Simulator” już z ponad 100 000 sprzedanych kopii
  • Kurs Movie Games w łagodnej korekcie
  • Ultimate Games z umową od PlayWay

Warto także pamiętać o gracz, które czekają na debiut jeszcze w tym roku czyli np. „Lust from Beyond” oraz „Alaskan Truck Simulator”. Obie gry wykazują spory potencjał sprzedażowy, a spółka przyznała także, że sposób w jaki przeprowadzono premierę „Drug Dealer Simulator” stanowi dla niej drogowskaz, w związku z czym można spodziewać się kolejnych udanych debiutów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Kurs Forever Entertainment w drodze na historyczne maksima

Na wykresie, mimo że kurs jest najwyżej w historii, mamy dość słabą reakcję podażową. Maleją także obroty w czasie korekty, można więc przypuszczać, że z czasem, maksimum z połowy kwietnia zostanie jeszcze poprawione.

movie games


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Mirbud z dużym wzrostem

Inny producent gier Ultimate Games poinformował o zawarciu umowy z PlayWay na wykonanie gry “Thief Simulator 2” na PC i konsole: Xbox, Playstation, Nintendo Switch oraz nowych generacji. Gra ma zostać wydana w 2021 roku. “W zamian za wykonanie gry Ultimate Games otrzyma wynagrodzenie ryczałtowe wskazane w umowie oraz określony procent z zysku netto ze sprzedaży gry na wszystkich ww. platformach” – czytamy w komunikacie.

ultimate games

„Zespół odpowiedzialny za pierwszą część gry “Thief Simulator” rozpoczął na zlecenie PlayWay tworzenie gry pod tytułem “American Theft 80”, co oznacza, że w produkcji będą dwie gry z uniwersum Thief Simulator” – dodano także w komunikacie. Na wykresie, kurs co sesję bije historyczne maksima, przełamując wczoraj barierę 30 zł.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here